СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Буран реми на Карађорђу, Змајеви после ИСКЉУЧЕЊА силни на Бањици

12.06.2020. 21:54
FK Voždovac
ФК Вождовац / Извор: МН Press

Одиграна прва два меча 29. кола.

У првим утакмицама 29. кола Супрлиге, гости су имали много више успеха. Јавор је у дуелу са Пролетером (2:2) однео бод из Новог Сада, док је Вождовац славио на Бањици.

Фудбалери Пролетера и Јавора одиграли су 2:2 у премијерном мечу овог кола. Ближи освајању три бода био је Јавор јер је два пута водио, али је домаћин успео 20 минута пре краја да дође до ремија. Гол вредан ремија постигао је Милан Милосављев.

КАД ЧИКА МИША ОПЛЕТЕ ПО ВЕЧИТИМА: Садик нема ПОЈМА, Звезда нема ни ТИМ ни ИГРУ!

ЗАБОРАВИО ДА ИГРА: Погледајте како је Роналдо промашио први пенал после короне (ВИДЕО)

ПИЖОН О СТАНКОВИЋУ И НЕСЛАВНОЈ ТРАДИЦИЈИ: Партизан је чак девет пута био шампион, а да није победио Звезду

Агонију фудбалера Рада још више је продубио Вождовац. Грађевинари су претрпели шести узастопни пораз, док су се Змајеви трећпм везаном победом без примљеног гола пробили на седмо место

Дуел на Бањици био је неизвестан до 50. минута кад је Вељко Трифуновић добио црвени картон. Гости са Вождовца су брзо искористили бројану предности. Само шест минута касније Стефан Хајдин донео је предност Вождовцу, да би коначан резултат у 79. минуту поставио млађани Драган Стоисављевић

СУПЕРЛИГА 29. коло

петак:

Пролетер - Јавор 2:2 (1:1)

(Јоковић 44, Миросављев 70 - Павишић 17, Петковић 56)

ПОДРХТАВА ЕНФИЛД! Клоп довео Србина у Ливерпул

ЈАРАМАЗ НИЈЕ ШТЕДЕО: Свим саиграчима купио поклон, многи нису могли да верују (ФОТО)