СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Прштало је на Маракани! Павков донео победу Звезди против Чукаричког! (ВИДЕО)

15.12.2019. 14:39
Milan Pavkov
Милан Павков / Извор: МН Press

Тријумф црвено-белих за крај 2019. године.

Фудбалери Црвене звезде савладали су о одложеном мечу шестог кола Суперлиге Србије екипу Чукаричког са 3:1 и на тријумфалан начин завршили такмичарсу 2019. годину. Звезда је повела на самом старту дуела преко Немање Милуновића, али је Чукарички изједначио после фантастичног лоб ударца Луке Стојановића са више од пола терена. Победу актуелном шампиону Србије донели су головима у наставку игре Милан Павков и Алекса Вукановић! Звезда је јесењу полусезону завршила на првом месту домаћег шампионата са 11 бодова предности у односу на другопласираног Партизана.

КОНТАКТ ЈЕ ВЕЋ УСПОСТАВЉЕН: Репрезентативац стиже у Звезду

НИЈЕ ИСПУНИО ОЧЕКИВАЊА: Мркела открио шта ће Црвена звезда урадити са Ван Ла Паром

ОПЕТ ОН: Радоњић новим голом донео бод Марсеју на тешком гостовању (ВИДЕО)

КРАЈ МЕЧА!
90 1. минут:
Незгодан пад Борјана после једне интервенције...
88. минут:
3:1 за Звезду, Вукановић погађа!
79. минут:
Прве чарке на терену, Вукановић и Милуновић актери.
77. минут:
Вулић је сам прошао кроз целу одбрану Чукаричког и шутирао директно у Петровића! Велика шасна за црвено-беле.
76. минут:
Брз контранапд Звезде и лош ударац Боаћија. Остаје 2:1.
75. минут:
Одличан напад Брђана, али лоша завршница Тедића!
71. минут:
Павков доноси предност црвено-белима после центаршута Гобељића!
70. минут:
Огроман притисак Црвене звезде у финишу меча!
65. минут:
Боаћи је оборен на ивици казненог простора, али према процени Лукића није било прекршаја.
63. минут:
Катастрофалан ударац Петровића из велике даљине. Лопта одлази далеко преко гола.
61. минут:
Велика иницијатива Звезде! Петровић је спасао гол свог тима после ударца главом Боаћија, врховима прстију је спречио нападача црвено-белих да постигне гол.
60. минута:
Црвено-бели "бомбардују" из даљине! Покушао је Вулић овога пута, али је штопер Брђана Шапић интервенисао у последњем тренутку.
57. минут:
Звезда све конкретнија! Одличан дупли пас Гајића и Гарсије, али је шут Аргентинца завршио у рукама голмана Петровића.
55. минут:
Добар покушај Гајића из даљине, али нема промене резултата.
52. минут:
"Опалио" је Стојановић по лопти искоса са десне стране, али само у спољни део мреже.
51. минут:
Покушао је Милуновић главом да угрози гол гостију после убацивања Бена. Није било промене резултата...
49. минут:
Озбиљна ситуација пред голом Брђана, али Боаћи је био у офсајду после ударца Вулића из даљине.
47. минут:
Покушај Видосављевића са велике удаљености, али лопта одлази преко гола Милана Борјана.
46. минут:
Без измена на старту другог дела.
ПОЛУВРЕМЕ!
45. минут:
Леп напад Звезде и ударац Бена, међутим Петровић је на месту.
44. минут:
Вукановић мења повређеног Марина.
42. минут:
Нова прилика за Чукарички, али је поново фантастични Панков интервенисао у петерцу црвено-белих!
40. минут:
Велика шанса за Црвену звезду! Боаћи је избио сам пред гол Брђана, али је после варке послао лопту поред стативе.
36. минут:
Ударац Петровића из даљине, ал лопта одлази далеко преко гола Чукаричког.
35. минут:
Убацивање Каменовића са десне стране и одличан центаршут ка Ндијајеу, али је лопта после ударца глабвом отишла далеко пред десне стране.
32.минут:
Распламсала се борба на Маракани! Боаћи је био кратак после убацивања Гајића, остаје 1:1.
30. минут:
Брз контранапад Чукаричког, али Панков у последњем треунутку интревенише испред нападача Брђана.
27. минут:
Звезда преузима иницијативу, лопта је све више у ногама црвено-белих.
23. минут:
Чукарички је поравнао на 1:1 лоб ударцем Луке Стојановића са своје половине! Невероватно.
19. минут:
Нови опасан напад гостију, али овога пута по левој страни. Павков је избацио лопту у послдњем часу испред Тедића, остаје 1:0 за Звезду.
10. минут:
Имао је Чукарички преко Ндијае прилику за изједначујући гол, међутим, спетљао се у самом финишу акције. Звезда је са друге стране отворила сјајну контру по десној страни, али је пас Гарсије покварио добру акцију домаћег тима.
8. минут:
Лепо су играчи гостујућег тима комбиновали око казненог простора Звезде, али без конкретне опасности по гол црвено-белих.
5. минут:
Чукарички покушава да дугим лоптама угрози гол Борјана, међутим, дефанзивци српског шампиона су на свом месту.
2. минут:
Звезда води! Милуновић је стрелац, главом је матирао голмана Чукаричког!
УТАКИЦА ЈЕ ПОЧЕЛА!

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЧУКАРИЧКИ 3:1

СТАДИОН: Рајко Митић

СУДИЈА: Лазар Лукић

СТРЕЛЦИ: Милуновић 2, Павков 71. минут - Стојановић 22.

КАРТОНИ: Каменовић, Кајевић, Стојановић - Милуновић, Вукановић, Гајић.

Црвена звезда: Борјан - Гајић, Панков, Милуновић, Гобељић - Петровић (Павков 66. минут)- Бен, Марин (Вукановић 44. минут), Вулић, Гарсија - Боаћи (Дегенек 80. минут).

Радник Сурдулица: Петровић - Величковић, Шапић, Остојић, Каменовић - Ковач, Видосављевић (Доцић 62. минут)- Ндиаје (Лукић 89. минут), Кајевић (Никчевић 81. минут), Стојановић - Тедић.