СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Чукарички се намучио, али је освојио три бода

17.08.2019. 23:00
FK Čukarički
ФК Чукарички / Извор: МН Press

Инђија остварила други тријумф.

Фудбалери Чукаричког стигли су до треће победе у сезони пошто су на Бановом брду савладали Пролетер из Новог Сада са 2:1, али до тријумфа нису стигли лако иако су гости имали играча мање. Брђани су повели поготком Доцића из пенала већ у 10. минуту и то је био резултат првог полувремена. Шапић је у 68. минуту повисио на 2:0, а претходно је Јовановикћ из Пролетера искључен у 58. минуту због другог жутог картона. Пејић је у 74. минуту само ублажио пораз Пролетера.

МИЛОЈЕВИЋ БЕСАН КАО РИС: Овакве речи играчима никад није упутио

ДОШЛО ВРЕМЕ ЗА РАСТАНАК: Николић се опростио од Партизана (ФОТО)

НОВА СЕЛИДБА: Репрезентативац Србије ПРОМЕНИО средину! Ово је његов НОВИ клуб!

Инђија је успела да стигне до дргуе победе и то после преокрета против гостију из Сурдулице. Радник је повео у 16. минуту голом Макарића, али је у 33. изједначио Рогач, да би Димитров у 75. обезбедио три бода Инђији.

Младост и Раднички одиграли су нерешено 1:1 Лучанима, а гости из Ниша нису успели да искористе ни играча више којег су имали скоро цело друго полувреме. Све је било решено у првом полувремену поошто је Младост повела голом Радивојевића у 17. минуту, да би девет минута касније изједначио Михајловић, а промене резултата није било до краја.