СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Изненађење већ на старту првенства! Дебитант УЛОВИО Змајеве!

19.07.2019. 21:55
FK Voždovac
ФК Вождовац / Извор: МН Press

Премијерни меч новог шампионата.

Утакмицом Вождовац - ТСЦ званично је отворено првенство Суперлиге Србије. И већ на старту нове сезоне, десило се изненађење! Гости из Бачке Тополе саплели су фаворизоване Змајеве и са "крова" однели цео плен - 1:2 (0:0).

ОД КОКТЕЛ МАЈСТОРА ДО ЕВРОПСКОГ ПАРЛАМЕНТА: Ево чиме се све БАВЕ играчи наредног Партизановог ривала!

УКРАЛА МУ ШОУ: Лалатовић због ове БОМБЕ није могао да се сконцентрише на конференцији (ВИДЕО)

ЗВЕЗДА ПОСЛАЛА СПИСАК УЕФА: Нова имена Жандер и Гајић, отпала два појачања, промена на голу (ФОТО)

Сјајан меч виђен је и у првом полувремену, али су права узбуђења настала у другом делу. На први гол чекало се до 55. минута, када је Саша Томановић затресао мрежу Марка Илића.

Невероватних 16 удараца, од тога 10 у оквир гола, упутили су играчи из Бачке Тополе ка голу домаћина, наспрам само једног Вождовчана који је завршио иза Ненада Филиповића.

FK Voždovac

Један од та два завршио је иза његових леђа у 70. минуту, пошто је изједначење домаћину донео Милош Стојчев. Одличним лоб ударцем са 20 метара, некадашњи ђак Звездине омладинске школе изједначио је резултат - 1:1.

Радост изабраника Радомира Коковића трајала је, међутим, само пет минута, обзиром да се Владимир Силађи експресно реванширао на другој страни и другим голом за ТСЦ донео победу новајлији у фудбалској елити.