СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Калуђеровић СТИГАО Бојовића на вечној листи

12.04.2021. 20:41
Andrija Kaluđerović
Андрија Калуђеровић / Извор: МН Press

Мечеви 31. кола.

Завршено је 31. коло Суперлиге Србије. Данас је одиграно пет мечева на којим ај епостигнуто 12 голова. Војводина се вратила на треће место на табели, пошто је на свом терену савладала екипу Златибора резултатом 2:1.

ТИКЕТ - ДОКТОРАТ: Лагано штиклирао 17 ПАРОВА и узео 2.500 ЕВРА (ФОТО ПОКЛОН БОНУС)

ОЛУЈА РУШИ ПОЉУД: Страшно невреме у Сплиту! Пукао носач на стадиону, пада пред очима

ДЕРБИ КОЈИ СВАКИ ЗВЕЗДАШ ПАМТИ: Учесници се сетили - "Партизан нас потценио" Нико им није давао шансе

Напредак је са 2:0 савладао екипу Мачве и значајно увећао своје шансе у борби за опстанак. Крушевачки тим је у 41. минуту заслужено повео са 1:0 голом Луке Милуновића, који је на ивици петерца прихватио лопту и послао је у мрежу. Тријумф Напретка потврдио је Бојан Чечарић, својим голом у 55. минуту меча.

Све ближи опстанку је и Рад, који је на Бањици савладао једног од директних ривала у борби за опстанак, екипу Новог Пазара резултатом 3:2.

Калуђеровић је псотигао један гол се тако поново изједначио са Миланом Бојовићем на вечној листи стрелаца Суперлиге. Сада обојица имају по 75 постигнутих голова.

Једину победу данас од гостујућих екипа остварио је Металац против Радника у Сурдулици, резултатом 2:1, а Инђија је на свом терену савладала ОФК Бачку са 1:0.