СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Лале УЛОВИЛЕ Змајеве, Чука СРУШИЛА грађевину!

09.08.2020. 23:23
FK Čukarički
ФК Чукарички / Извор: МН Press

Одиграно треће коло.

У трећем колу Суперлиге Србије није било већих изненађења. ТСЦ је према очекивању декласирао новајлију Златибор (5:1), док су победе забележили Чукарички, Војводина и Раднички из Ниша.

МАКЕДА СТИЖЕ, ТОМАНЕ ОДЛАЗИ ИЗ ЗВЕЗДЕ: И то није све - нови НАПАДАЧ на Маракани! Бразилац од 800.000

САМО ЊИХ НЕ: Саво о ЖРЕБУ за Лигу Европе! Тренер Партизана не жели ОВОГ ривала!

ДЕКИ ОДУШЕВИО ДЕЛИЈЕ: Станковић се појавио у ДРЕСУ Оџа! А оно што је рекао о ЊЕМУ... Помињао Европу и ЖРЕБ

Сада Младост и Спартак имају по максималних девет бодова, исто колико има и актуелни шампион Црвена звезда. Младост је лако код куће савладала Инђију – 2:0 (2:0). Спартак је у Суботици после преокрета савладао Металац – 4:1.

Црвена звезда је наставила победнички низ. Тим Дејана Станковића је рутински изашао на крај са Мачвом у Шапцу где је тријмфовао са сигурних 3:0. Меч су обележиле и две спорне судијске одлуке. Прва је могућа офсајд позиција или фаул код првог гола Крстовића, док је друга очигледан прекршај над Беном у казненом простору о чему ће сигурно бити говора.

Црно-бели су се у Хумској искупили за неочекивани пораз у прошлом колу од Новог Пазара. Изабраници Саве Милошевића су већ у 25. минуту имали недостижних 3:0 преко Садика (двоструки стрелац) и Суме. Меч је окончан поготком јапанског интернационалца Такуме Асана за на крају убедљих - 4:0 у корист домаћина.

Највише голова виђено је у Сенти, где је ТСЦ убедљиво славио против Златибораца. Двоструки стрелац био је Скопљак, док је и нападач Ненад Лукић наставио голгетерску серију.

Лучанци су головима двоструког стрелца Јовановића савладали Инђију, а у војвођанском дербију Бачка је изненадила Пролетер у последњим секундама меча.

Најзанимљивији окршај био је на "крову", али је Војводина однела цео плен против Змајева. Већ у петом минуту Петар Бојић је довео Лале у вођство, да би до полувремена Гемовић и Саничанин потврдили тријумф. Утешни погодак за домаћина дело је Гајића.