СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Младост узела сва три бода у Инђији

06.10.2019. 19:12
FK Mladost Lučani
ФК Младост Лучани / Извор: МН Press

Лучанци прекинули низ од два пораза.

Фудбалери Младост гостовали су Инђији и успели су да у Срему освоје сва три бода захваљући победи од 2:0 (1:0) у 11. колу Суперлиге Србије и тако прекину серију од два пораза.

ЗБОГ ОВОГ ДЕТАЉА ДЕЛИЈЕ СУ ПОЛУДЕЛЕ: Како је могуће да судија ово није видео (ВИДЕО)

ПЕНАЛ ЗА ВОЖДОВАЦ! Да ли је СУДИЈА био у праву? (ВИДЕО)

ИСРПАВНА ОДЛУКА ИЛИ НЕ? Због ВАР-а Рома је остала без победе, играчи НАПАЛИ судију (ВИДЕО)

Гости из Лучана повели су већ у 7. минуту пошто је Милан Бојовић прецизно извео најстрожу казну, а то је било и највеће узбуђење у првом полувремену које је завршено вођством Младости. Све дилеме око победника је решио је Лазар Јовановић који је био прецизан и у 80. минуту поставио коначан резултат.

Младост је овом победом стигла на осмо место на табели са 12 бодова, док је Инђија на 14. позицији са седам бодова, а претпрела је шести узастопни пораз.