СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Нишлије РАЗБИЛЕ Напредак у дербију ИСТОКА! У Ивањици из "двојке у кеца"

19.10.2019. 19:59
FK Radnički Niš
ФК Раднички Ниш / Извор: МН Press

Одиграно 12. коло.

У преосталих пет мечева 12. кола Суперлиге Србије, суботњег програма, домаћини нису имали милости. Најубедљивију победу остварио је Раднички на "Чаиру", Нишлије су у дербију истока савладале Напредак са 4:1.

ИЗНЕНАЂЕЊЕ У ЛУЧАНИМА: Младост из једине шансе затресла мрежу и савладала Партизан (ВИДЕО)

САВО КАО МУТА НИКОЛИЋ! Све је ово НОРМАЛНО! Изјава Милошевића изненадиће многе!

ЧУПАЛИ БОД ПРОТИВ ФЕЊЕРАША! Тотенхем РАЗОЧАРАО пред Звезду (ВИДЕО)

Мрежу Крушевљана начео је голгетер Нишлија Нермин Хаскић, док је затим на сцену ступио двоструки стрелац Стефан Михајловић. Наду тиму Предрага Рогана вратио је Немања Којић у 83. минуту, али је само четири минута касније звездаш на позајмици у Радничком Ерик Јирка осигурао победу вицешампиона Србије.

Спартак, који је у малом војвођанском дербију савладао Инђију са 3:0, два гола Срећковића и једним Текијашког, Плави Голубови су дошли до 15. бода у јесењој сезони.

Пролетер је на "Карађорђу" дошао до бодова против Радника (2:1), а меч је обележио резултатски преокрет. Бојић је довео Сурдуличане у вођство (13.), да би Леандро и Миросављев до полувремена обезбедили нову победу Сланобарцима.

Вождовац је головима Марка Девића и Стефана Хајдина савладао последњепласирану Мачву, док је још један резултатски преокрет виђен у окршају Јавора и ТСЦ-а.

Јавор је савладао ТСЦ 3:2, а нема сумње да ће се и овај дуел који је дошао "из двојке у кеца" наћи под лупом ФСС-а. Гости су до предности на полувремену од 2:1 стигли головима Грабежа и Милићевића. Претходно је Крнић у 23. минуту донео изједначење Ивањичанима.

До потпуног преокрета, домаћин је дошао погоцима Кувељића и Маричића, који је био стрелац одлучујућег гола, за бег домаћина из опасне зоне.

РЕКЛА ЈЕ "ДА": Венчали се Рафаел Надал и Ћиска! На свадби Шпанца уследила је ЈУРЊАВА, ево и због ЧЕГА!

СТРАДАО ЈЕ АДУКТОР: Сада је ЈАСНО када се Марковић враћа на ТЕРЕН!

МЕСИ И ДМИТРОВИЋ ОЧИ У ОЧИ: Аргентинац је већ СЛАВИО гол, а онда је уследила ОДБРАНА СЕЗОНЕ (ВИДЕО)

ОВО ЋЕ ЗАНИМАТИ ЗВЕЗДАШЕ: Баварци ШОКИРАНИ у надокнади! (ВИДЕО)

ЗАПАЛИО ДРУШТВЕНЕ МРЕЖЕ: Стојковић на Инстаграму САРКАСТИЧНО прокоментарисао ПЕНАЛ за Звезду (ВИДЕО ФОТО)