СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Нови Пазар убедљив у Војводини

17.04.2022. 17:00
FK Novi Pazar
ФК Нови Пазар / Извор: МН Press

Добар старт плеј-аута

Фудбалери Новог Пазара савладали су Спартак у Суботици са 1:3 у утакмици 31. кола Суперлиге Србије.

ШАМПИОНСКА ТРКА ЈОШ НИЈЕ ГОТОВА! Ево шта Звезду и Партизан чека до краја првенства

СТАНОЈЕВИЋ ЉУТ НА КОНФЕРЕНЦИЈИ: Сви сте ви заједно, вас 70% је црвено-бело, зато тако радите

Прво коло плеј-аута почело је одлично за екипу Томислава Сивића. Филип Плавшић је гостујућу екипу довео у вођство у 39. минуту, а имао је Нови Пазар још неколико шанси до краја првог полувремена, које није искористио.

Немања Николић је у 60. минуту изједначио са пенала,а онда су Новопазарци су наставили да нападају, што је резултирало са још два поготка. Мустафа у 73. и Димић у 79. минуту су се побринули за славље гостију.

Нови Пазар после гостовања у Војводини има шест бодова мање у односу на Колубару, екипу која је прва изнад зоне испадања.