СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Неки нови Партизан поново гази! Ожеговић чинио чуда... (ВИДЕО+ФОТО)

04.08.2019. 20:15
Ognjen Ožegović
Огњен Ожеговић / Извор: МН Press

Одлична игра.

Фудбалери Партизана савладали су на свом терену екипу Мачве у оквиру трећег кола Суперлиге Србије екипу Мачве са 4:0. Одлична игра црно-белих виђена је данас на празном staddionu у Хумској, где су изабраници Саве Милошевића предвођени Огњеном Ожеговићем и младим Филипом Стевановићем одиграли сјајно и забележили четврти везани тријумф на старту сезоне.

ПАРТИЗАН ДОЧЕКУЈЕ МАЧВУ: Милошевић одредио стартере! ДЕБИТУЈЕ велико појачање (САСТАВИ)

Бивши кошаркаш Партизана претучен на улици!

ОВО ЋЕ ЗАНИМАТИ ГРОБАРЕ: Партизанов ривал у Еврокупу довео играча из НБА

КРАЈ!
90. минут:
Садик - 4:0 за Партизан!
89. минут:
Као тане кренуо је ка голу Лазар Павловић и боцнуо лопту, међутим, она је отишла тик крај десне стативе.
88. минут:
Контаранапад Партизана преко Садика и добар пас ка Стевановићу у сам петерац, али сјајна интеревенција дефанзиваца гостију.
85. минут:
Сам финиш дуела у Хумској...
80. минут:
Садик мења данас фантастичног Ожеговића.
78. минут:
Поново Ожеговић и поново нема гола! Одличан пас Стевановића и добра реакција партизановог шпица, међутим, био је у мртвом у углу...
76. минут:
Поигравао се Стојковића изван 16 метара свог гола, али Ашћерић није успео да упути квалитетнији лоб ударац. Пропала је шанса за госте.
72. минут:
Ожеговић главом замало пред гола! Остаје 3:0.
70. минут:
Мирнији период утакмице у Хумској, Партизан рутински приводи меч крају.
63. минут:
Божић излази, заменио га је Марковић. Прва измена у екипи Мачве.
62. минут:
Поново "бије" стевановић искоса, али нема гола! Одлично игра данас
61. минут:
Нова измена у табору Партизана. Суму је заменио талентовани Лазар Павловић.

Nemanja Miletić
Немања Милетић / Извор: МН Press

59. минут:
Велики малер за Партизан. Немања Милетић је напустио игру због повреде зглоба. На терен је ушао Зоран Тошић.
52. минут:
Офанзивно и конкретно делује Партизан под вођством Саве Милошевића. Нови сјајан напад и препознатљива пас игра црно-белих поново се гледа на стадиону у Хумској. Стевановић није успео да крунише добру акцију у свој други гол на мечу.
49. минут:
Сума погађа за 3:0 после продора Ожеговића и правовременог додавања! Брз контранапад Парног Ваљка.
46. минут:
Без измена на старту другог полувремена.
КРАЈ ПРВОГ ДЕЛА!
45. минут:
Ђоковић је промашио велику шансу на другој страни! Сам је био пред Стојковићем, али је лоше раговао и остало је 2:0.

41. минут:
Партизан води са 2:0! сјајна реакција Ожеговића који је главом сместио лопту у мрежу гостију!
35. минут:
Добар напад домаћег тима преко Лутовца. Одличан продор у средину и пас на леву страну ка Стевановићу. Лош центаршут покварио је добру ситуацију за црно-беле пред голом Мачве.
26. минут:
Партизан суверено влада тереном и држи лопту у својим ногама. Плете се мрежа око гола гостију...
19. минут:
Стевановић погађа главом и доводи Партизан у предност од 1:0! Центаршут Лутовца!

13. минут:
Брза комбинација црно-белих и добра прилика за Стевановића да упосли Ожеговића... Лоше је реаговао талентовани играч Партизана и прилика је пропала.
9. минут:
Брз контранапад гостију! Лопта одлази преко гола и остаје 0:0 на стадиону у Хумској.
8. минут:
Ожеговић је пао у казненом простору и тражио пенал, међутим, Николић је одмахнуо руком.
2. минут:
Први покушај црно-белих у режији Шћекића, али није било промене резултата.
УТАКМИЦА ЈЕ ПОЕЧЛА!

ПАРТИЗАН - МАЧВА 4:0

СТАДИОН: Партизан

СУДИЈА: Бојан Николић

СТРЕЛЦИ: Стевановић 19, Ожеговић 41, Сума 49, Садик 90.

КАРТОНИ: Адамовић, Милосављевић.

Партизан: Стојковић - Милетић (Тошић 59. минут), Остојић, С. Павловић, Урошевић - Здјелар, Шћекић - Лутовац, Сума (Павловић 61. минут), Ф. Стевановић - Ожеговић (Садик 80. минут).

Мачва: Пулетић - Пејовић, Мијаиловић, Ристивојевић, Тошић - Јовановић (Чермељ 86. минут), Ђоковић (Вујасин 70. минут), Адамовић - Милосављевић, Ашћерић, Божић (Марковић 63. минут).

Погледајте како изгледа Морана Мамић, једна од најлепших хрватских манекенки.