СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Спартак и Раднички ремизирали!

16.02.2020. 18:54 19:09
superliga
суперлига / Извор: МН Press

Без победника у Суботици.

У 21. колу Линглонг Суперлиге Србије, Спартак и нишки Раднички одиграли су нерешено 1:1.
Домаћин је повео голом Немање Николића у 25. минуту, али је Никола Чумић поравнао резултат у 42. минуту сусрета.

Било је то све што смо видели од голова на северу Србије, игра је обиловала великим бројем прекршаја и жутих картона пошто је судија Лукић показао чак седам јавних опомена.

ПОБЕДА ПАРТИЗАНА, АЛИ НИЈЕ СВЕ ИДЕАЛНО: Милошевић није био задовољан после меча

ХОЋЕ ЛИ ДЕКИЈА ДОЧЕКАТИ ПУНА МАРАКАНА? Еуфорија међу навијачима полако расте (ВИДЕО)

СРБИН ПРИРЕДИО ШОУ: Ђеновљани немоћни пред ДУШАНОМ ВЛАХОВИЋЕМ, ЗАНЕМЕЋЕТЕ од ОВИХ потеза (ВИДЕО)

Након овог меча, Спартак се налази на осмом месту са 29 бодова, а три више има Раднички који заузима седмо место.

Младост - Вождовац 2:1

(Радивојевић п. 39. Елиомар 47. - Вучић 57.)

(Николић 25. - Чумић 42.)

Погледајте како изгледа Ана Рајковић, супруга голмана репрезентације Србије Предрага Рајковић

КИДАЊЕ ОД СМЕХА: Јокић играо ФУДБАЛ, па ИМИТИРАО Леброна! Реакција Џејмса је све ИЗНЕНАДИЛА (ВИДЕО)

ИСТОРИЈА ОВО НЕ ПАМТИ: АТП листа имаће НОВИ изглед! Срби у друштву две ТЕНИСКЕ силе, Ноле ПРЕДЊАЧИ!

ТВИТЕР ГОРИ ПОСЛЕ БЕРОНОВОГ ШОУА: Били је цар, а за ЊЕГА више нема места у Звезди (ФОТО)

КАКАВ ГОЛ Душана Тадића! (ВИДЕО)

ПРЕТЊЕ ВЕЧИТИМА ИЗ ПОДГОРИЦЕ: Тренер Будућности без длаке на језику после освојеног Купа