СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Страшни тандем СРУШИО Чаир! ТСЦ дише за ВРАТ Партизану

09.08.2021. 21:26
FK TSC
ФК ТСЦ / Извор: МН Press

Заједно су постигли седам голова.

У последњем мечу 4. кола Суперлиге Србије, нишки Раднички је поражен на Чаиру од ТСЦ-а резултатом 1:2 (0:1).

Mozzart даје највеће квоте на свету: Сочи 1,90, Борусија Менхенгладбах 1,50

ЛОШЕ ВЕСТИ ЗА ЗВЕЗДУ: Стадион у Тираспољу донео ОГРОМАН проблем (ВИДЕО)

ШАНСА ВИШЕ ДА СЕ СРЕТНУ ДИНАМО И ЗВЕЗДА: Стигла фантастична вест за Загрепчане, а потенцијална мука за Станковића

Био је ово четврти тријумф за екипу Младена Крстајића, која је и после гостовања на Чаиру задржала максималан учинак и корак са Партизаном, који су остали једина два тима са 12 бодова.

Предност гостима донео је Ђуро Зец у 31. минуту, коме је то био четврти гол у исто толико мечева, чиме је потврдио да игра у сјајној форми ове јесени.

Акција је била из уџбеника, тропотезни мат: Томановић је из прве додао Бањцу који је проследио лопту до Зеца, а овај из прве надмудрио искусног Дамира Кахримана.

Питање победника решено је у 63. минуту, када је Саша Томановић донео нову радост Тополчанима.

Искусни везиста је наставио голгетерски низ, постигавши трећи погодак ове сезоне, не дозволивши Кахриману да се помери с места.

Почасни погодак за Нишлије постигао Филип Касалица. Некадашњи нападач Звезде је искористио додавање Ристића, који је претходно "украо" лопту Петровићу, преварио директног чувара и асистирао стрелцу, међутим, времена да се избегне пораз није било.