СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Све узбудљивија борба за ОПСТАНАК

18.04.2021. 22:08
Superliga Srbije
Суперлига Србије / Извор: Фото: Youtube printscreen/Super лига Србије

Мечеви 32. кола.

Заврешено је 32. коло Суперлиге Србије. Борба за опсзтанак постаје све занимљивија. Напредак је као гост савладао Спартак у Суботици са 2:0 и тако дошао надомак изласка из зоне испадања. Момци са севера су одавно сигурни, па им победа није била приоритет.

КРАЈ ЛИГЕ ШАМПИОНА: Нема више фудбала каквог знамо - Реал, Барса, Ливерпул, сви су пристали на НОВО ТАКМИЧЕЊЕ

УЗЕО СИ ТРОФЕЈ ДУШАНЕ: Капитен Тадић са Ајаксом славио и то са голом у зауставном времену (ВИДЕО)

СРБИН У ЕЛЕМЕНТУ: Рачић у 22. минуту послао ПРЕСУДАН ПАС! Асистенција Уроша, али Валенсија без победе (ВИДЕО)

У Нишу, Раднички је поделио бодове са Јавором, није било голова, а лучанска Младост је као гост савладала Пролетер са 1:0, што је већ четврти пораз Новосађана у последњих пет кола.

Вождовац је на ивицу зоне испадања доспео убедљивим поразом од ТСЦ-а у Сенти, резултатом 4:1.

Напредак има 38 бодова, колико и Вождовац и Јавор, на деоби од 13. до 15. места, које води у нижи ранг. Испред њих су Рад и Раднички са само бодом више, док је Металац са 42 може мало лакше да дише.

Чукарички је у Новом Пазару славио против домаћина резултатом 3:1 иако су губили на старту меча.