СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Врањанци са Ђанијем БЕЖЕ са дна! На Бањици без ПОБЕДНИКА (ФОТО)

17.02.2019. 16:27
FK Zemun
ФК Земун / Извор: МН Press

Одиграно 22. коло.

У последња два меча 22. кола Суперлиге Србије, гости су освојили само бод. Динамо предвођен новим тренером Сашом Ћурчићем је победом у Врању над Спартаком из Суботице ухватио прикључак за опстанак, а једини гол постигао је Жељко Димитров са "беле тачке" у 38. минуту.

БОАЋИ: Волео бих да добијем српски пасош (ВИДЕО)

Danijel Gašić
Данијел Гашић / Извор: МН Press

ВОЛЕО ГА ЈЕ КАО ОЦА : Тренер Партизана са СУПРУГОМ одлази у НЕМАЧКУ (ФОТО)

Много више узбуђења и преокрета виђено је на Бањици. Земунци су повели у 5. минуту преко Николе Нешовића против Рада, да би изједначење домаћину донео бишви играч Партизана Владимир Волков из пенала у 29. минуту.

Потпуни резултатски преокрет Грађевинари су остварили преко Шипчића у 55. да би само осам минута касније Момчило Мркаић поставио коначан резултат 2:2. Оба ривала остала су на зачељу, са само четири, односно, три бода више од последњепласираних Врањанаца.