СУПЕРЛИГА: ТСЦ се од Сенте опростио поразом, Напредак стигао до трећег места

16.09.2021. 19:00
FK Napredak
ФК Напредак / Извор: МН Press

Крушевљани одмах иза вечитих на табели.

Фудбалери Напретка савладали су у првом мечу 9. кола Суперлиге Србије ТСЦ са 2:1 (1:0) у Сенти. Напредак је остварио шести тријумф у сезони, док се ТСЦ другим поразом опростио од Сенте.

СВАКА ЧАСТ, КИПРАНИ: Дирљив гест пред дуел са Партизаном, испоштовали су Дуду

ФУДБАЛЕРИ БРАГЕ НИСУ САМИ У БЕОГРАДУ: Навијачи СТИГЛИ из Португалије (ВИДЕО)

ОСТАЈЕ У МИНХЕНУ: Горецка продужио уговор са Бајерном

ТСЦ је имао иницијативу током целог меча, али је Напредак успевао да искористи своје шансе па су тако Крушевљани повели у 35. минуту поготком Марка Бачанина што им је донело предност на полувремену.

Партизан циља прво место у групи, а ако заиста и жели тамо мораће да снагу покаже већ на Кипру: двојка се у Mozzart кладионицама плаћа квотом 2,25, у комбинацији са три гола скаче на 4,30. Погледајте и остале квоте Mozzart кладионица за меч Анортозис – Партизан.

У наставку је ТСЦ и даље нападао, али је први до гола стигао Напредак пошто је у 77. минуту Ђорђе Јовнаовић удвостручио предност гостију. Почасни гол за ТСЦ постигао је Саша Томановић у 87. минуту. Овим тријумфом Напредак се пробио на треће место у шампионату иза Црвене звезде и Партизана.