СУПЕРЛИГА: Војводина рутински стигла до нове победе!

30.10.2020. 21:04
FK Vojvodina
ФК Војводина / Извор: МН Press

"Лале" уписале три бода.

Фудбалери Војводине победили су данас на свом терену екипу  Бачке са 3:1, у првој утакмици 13. кола Суперлиге Србије.

Викенд који се не пропушта – Врхунски фудбал и никад јачи бонус за клађење (предлози и типови)

ПОБЕДИО КОРОНУ: Кристијано Роналдо добио негативан тест након 19 дана карантина!

ХАМЕС У ПРОБЛЕМУ СА МУШКОШЋУ: Повређено му најболније место, звезда ФИЛМОВА ЗА ОДРАСЛЕ га подржала

Новосадска "стара дама" је повела у 27. минуту голом Дејана Зукића, предност домаћег тима је у 40. минуту дуплирао Петар Бојић, а на 3:0 повисио је Миљан Вукадиновић.

Коначан резултат поставио је Никола Крчмаревић у 82. минуту.

Војводина је уписала девету победу од почетка шампиона и друга је на табели са 29 бодова, односно има три бода мање од првопласиране Црвене звезде која има меч мање. На другој страни, Бачка је на 18. позицији са седам освојених бодова.

Екипа из Новог Сада ће у наредном колу гостовати Металцу, док ће Бачка дочекати Рад.