СУРДУЛИЧАНИ КУЋИ ПЕВАЈУЋИ: Пролетер у лошој серији

12.03.2022. 16:45
FK Radnik Surdulica
ФК Радник Сурдулица / Извор: МН Press

Пети меч без победе за Новосађане.

Фудбалери Радника славили су на гостовању у Новом Саду против Пролетера (2:0) у 27. колу Суперлиге.

Најјаче квоте на свету у Mozzartu: Манчестер Јунајтед 2,50, Виљареал 1,75, Фулам 1,48!

СТАНОЈЕВИЋ ЖЕСТОКО ОПЛЕО ПО ЗВЕЗДИ: Пред дуел са Напретком наставља се "тихи рат" Вечитих ривала

ЦРНО-БЕЛЕ ЧЕКА ПАКАО: Распродате све карте за меч Фејнорд-Партизан

У првих 45 минута дуела није било голова да би у наставку Сурдуличани постигли два. Прво је погодио Миловановић у 56, а потом и Бабић девет минута касније.

Радник је овом победом ушао у озбиљну борбу за пељ-оф место, пошто су тренутно на деветој позицији са 33 бода колико имају и Напредак и Вождовац који се налазе осмој и седмој позицији.

Са друге стране, Пролетер наставио ужасну форму у пролећном делу шампионата, после уводне победе над Радничким, Новосађани су наређали пет мечева без тријумфа уз само један реми и сада су на 13. позицији.