ШВЕЂАНИ ДО ПОБЕДЕ У ЗАВРШНИЦИ: Орлићи остали без пласмана на ЕП

01.04.2019. 16:45
Kadetska reprezentacija Srbije
Кадетска репрезентација Србије / Извор: Фото: ФСС

Србија примила гол у судијској надокнади.

Кадетска репрезентација Србије поражена је од Шведске са 2:1 и тако остала без пласмана на Европско првенство које ће се од 3. до 19. маја одржати у Републици Ирској.

БОРЈАН ПРЕДВОДИО ЗВЕЗДУ ДО НОВЕ ПОБЕДЕ: Звездин голман понео капитенску траку на мечу са Мачвом (ФОТО)

ДОК ЧЕКА ШАНСУ: Партизанов вундеркинд НЕМИЛОСРДНО тресе мреже (ФОТО)

ДЕЛИЈЕ У НЕВЕРИЦИ: Костобрани Луке Јовића очарали навијаче Црвене звезде (ФОТО)

Орлићи су у последњем колу групе 8 у Спортском центру ФСС у Старој Пазови имали императив победе како би евентуално као једна од седам најбољих другопласираних екипа успела да се пласира на завршни турнир. Ипак, после пораза од Француске, Орлићи су доживели неуспех и у мечу против Швеђана.

ТРИ ТРЕНЕРА - ДВА ГОЛА: Пласман Партизана не памти се у ИСТОРИЈИ на ОВАКВОЈ табели (ФОТО)

Гости су повели голом Тима Прице из пенала у 40. минуту, да би изједначење донео Милан Кременовић у 89. минуту. Србије је кренула од тог тренутка у тоталну офанзиву, а гости су то казнили голом у петом минуту судијске надокнаде. У другој утакмици групе 8 селекција Француске је на стадиону Земуна савладала Словачку са 3:0 и други круг квалификација завршила са максималних 9 бодова. Шведска је сакупила четири, Србија три, а Словачка бод.

Погледајте како изгледа Жоан Санц, девојка звезде ПСЖ-а Данија Алвеша.