СВЕТСКО ФУДБАЛСКО ПРВЕНСТВО: Сити добио противника у полуфиналу

15.12.2023. 20:01
FK Mančester siti
ФК Манчестер сити / Извор: Профимедиа

Урава са 1:0 савладала мексички Леон.

Фудбалери јапанске Ураве пласирили су се у полуфинале Светског клупског првенства, пошто су у Џеди минималним резултатом савладали мексикчки Леон са 1:0.

СЈАЈАН ГЕСТ У ЂЕНОВИ: Сампдорија против Ређијане игра у дресовима са ликом Синише МихајловићаSiniÅ¡a Mihajlović

ПРАТЕ МУШКЕ КОЛЕГЕ: Фудбалерке Србије пале на ФИФА ранг листиŽenska fudbalska reprezentacija Srbije

ПРАТЕ МУШКЕ КОЛЕГЕ: Фудбалерке Србије пале на ФИФА ранг листи

МУРИЊО ОДАБРАО: Ово је најбољи тим састављен од играча које је тренираоŽoze Murinjo

МУРИЊО ОДАБРАО: Ово је најбољи тим састављен од играча које је тренирао

Урава је до победе стигла голом Алекса Шалка у 78. минуту, а Леон је меч завршио са десеторицом играча пошто је у 84. минуту због другог жутог картона искључен Вилијам Тесило.

Урава ће у полуфиналу имати веома тежак задатак пошто ће јој противник бити актуелни шампион Европе, екипа Манчестер ситија.