ТАДИЋ БЕСАН ЗБОГ РЕМИЈА: Капитен Ајакса ЦИТИРАО реченицу чувеног барда! ХИТ!

28.10.2020. 12:08
Dušan Tadić
Душан Тадић / Извор: Профимедиа

Копљаници испустили победу.

Ајакс није успео да дође до прве победе у Лиги шампиона, иако је имао велику прилику у мечу са Аталантом (извештај прочитајте ОВДЕ).

ЛОШЕ ВЕСТИ ЗА СТАНКОВИЋА: Нападач је повређен - ПРОПУШТА меч са Либерецом!

ВЕСЕЉЕ У ХУМСКОЈ: Рођенданска торта на столу, ЕВО ко је СЛАВЉЕНИК!

ЛИГА ШАМПИОНА ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ: Овако ће излгедати САСТАВ европске Суперлиге!

Челси је кренуо у Лигу шампиона ремијем против Севиље код куће и вечерас (18.55) има императив победе не гостовању Краснодару. Квота на двојку је 1,43, а ако мислите да је Русија превелики залогај за Плавце, квота на дуплу шансу 1X је 2,80Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Краснодар - Челси.

Копљаници су у Бергаму водили головима капитена Душана Тадића и Траореа, али су на крају морали да се задовоље бодом (2:2). Такав епилог разљутио је српског везисту, који није крио разочарање.

- Наравно да сам разочаран, желели смо три бода. На полувремену је било 2:0 и све је било у реду, али онда смо пребрзо примили два гола. Не знам тачно шта се десило... Ово морам да кажем - ако изгубимо лопту онда морамо брже да се трансформишемо да бисмо се одбранили - рекао је Тадић.

Milan Živadinović
Милан Живадиновић / Извор: МН Press

Вођа холандског великана искористио је прилику да цитира речи тренерског барда Милана Живадиновића.

- Кажу увек да је 2:0 најопаснији резултат. Зато смо се на полувремену сложили да желимо да наставимо да играмо исто, да нападамо и тражимо трећи гол. Тако бисмо себи значајно олакшали. Али уместо тога они су нас напали и видели су да могу. Аталанта је добар противник, али ми увек морамо да идемо на више, да размишљамо као победници. Незадовољан сам. И ја увек желим више - то је Ајаксов менталитет. А и мислим да можемо боље - истакао је Душан Тадић.

Ајакс је на премијери поражен од Ливерпула, док у трећем колу поново гостује, овог пута данском Мидтјиланду.

Погледајте како изгледа италијанска спортска новинарка Дилета Леота.