ТАДИЋ: Нисмо заслужили пораз, требало је да буде барем 1:1

03.06.2022. 07:34
Dušan Tadić
Душан Тадић / Извор: МН Press

Капитен Орлова јасан.

Фудбалери Србије поражени су на старту Лиге нација од Норвешке са 1:0 на стадиону “Рајко Митић”. Капитен Орлова Душан Тадић није, наравно, задовољан исходом утакмице.

"ЗВИЖДЕ НАМ У 15. МИНУТУ" МИТРОВИЋ ОПЛЕО ПО СРПСКИМ НАВИЈАЧИМА: Никад нису пуне трибине и кад одемо на Мундијал

ПИКСИ ПОСЛЕ ПОРАЗА ОД НОРВЕШКЕ: Незаслужено смо изгубили

ЛИГА НАЦИЈА: Швеђани славили у групи са Орловима, ривал Србије на Мундијалу поклекао

- Прво полувреме нисмо одиграли како треба. Било је више лоших момената него добрих. У другом полувремену смо доминирали, али нисмо постигли гол. Требало је да буде барем 1:1 – истакао је Тадић.

Шансу за поправни испит фудбалери Србије имају већ у недељу, када у другој рунди Лиге нација дочекују Словенију.