ТАНКО ФАТАЛАН ЗА ЗМАЈЕВЕ: Вождовац нокаутиран у Ивањици

27.11.2023. 18:27
FK Javor
ФК Јавор / Извор: МН Press

Убедљив тријумф Јавора.

У последњем дуелу 16. кола Суперлиге Србије, Јавор је у Ивањици убедљиви савладао Вождовац са 4:0 (1:0). Најзаслужнији за тријумф домаћег тима био је сјајни Ибрахим Танко који је поред два гола уписао и две асистенције.

НА ОВАЈ ПРОБЛЕМ НИКО НИЈЕ РАЧУНАО: Ево на шта Звезда мора да обрати пажњу против Јанг БојсаBarak Bahar, FK Crvena zvezda

"ОНДА ЋЕ МОЋИ ДА МЕ СУСПЕНДУЈУ" Ненад Лалатовић пише књигу о српском фудбалу (ВИДЕО)Nenad Lalatović

И ТО ЈЕ ДОЧЕКАО: Влаховић након две године у Јувентусу, чуо и ОВЕ РЕЧИ тренера!DuÅ¡an Vlahović

И ТО ЈЕ ДОЧЕКАО: Влаховић након две године у Јувентусу, чуо и ОВЕ РЕЧИ тренера!

Иако је већим делом првог полувремена био бољи ривал Јавор је до предности дошао тек у 43. минуту. Проиграо је Танко Радивоја Босића који тресе мрежу. Тек што је меч настављен, у 48. минуту поново иста комбинација – Танко намешта, а Босић погађа.

Танко је затим и сам постигао два гола – прво у 52. минуту на додавање Луке Гојковића, а затим и у 78, овога пута на асистенцију Милана Илића.

После15 одиграних мечева, а након две везане победе, Јавор сада на осмом месту на табели има 20 бодова. Вождовац је везао шест мечева без победе и на 11. месту има 18 бодова.