ТЕЖАК ЗАДАТАК ЗА ЈУНАЈТЕД: “Црвени ђаволи” настављају потеру за Ситијем против опасног ривала

02.02.2021. 09:55
Edison Kavani
Едисон Кавани / Извор: Профимедиа

Домаћин је фаворит, али гости нису нимало наиван противник.

Манчестер јунајтед је почео д асе саплиће у шампионској трци коју у овом тренутку води њихов градски ривал Сити. “Црвени ђаволи” су прво поражени од “фењераша” Шефилд јунајтеда на свом терену, да би потом ремизирали у Лондону са Арсеналом.

Меридианбет има највеће квоте на планети: Челси 2.40, Лестер 2.05, Астон Вила 2.30!

НЕ ИДЕ У ПСЖ: Ово је нови клуб Серхија Рамоса, наговорио га легендарни саиграч из Реала

ПОТПИС У ПОСЛЕДЊИ ЧАС: Уместо Филипа Фалка стигао Џиги Нинковић!

Захваљујући поразу од Шефилда и ремију с Арсеналом, Манчестер Јунајтед више није на првом месту Премијер лиге, и зато је вечерашњи (21.15) меч са Саутемптоном врло важан за Ђаволе. Квота на кеца је 1,55. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Манчестер Јунајтед – Саутемптон.

Тим са “Олд Трафорда” има императив победе, а ривал није нимало лак – Саутемптон. “Свеци” су додуше везали три пораза у Премијер лиги, али су пре месец дана срушили Ливерпул, што говори да нису безазлени.

У првом делу сезоне Јунајтед је добио Саутемптон у гостима са 3.2 после великог преокрета. Домаћин је водио са 2:0 на полувремену,а Едисон Кавани је голом у 92. минуту донео три бода фавориту.

Погледајте како изгледа Тринити, фудбалерка и ћерка Дениса Родмана.