ТРЕНИНГ УТАКМИЦА НА КИПРУ: Звезда сигурна против Пафоса

31.01.2024. 20:12
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: Фото: ФК Црвена звезда

Црвено-бели славили са 4:0.

Претпоследњег дана боравка на Кипру, фудбалери Црвене звезде имали су нешто другачије обавезе, с обзиром на то да су овог преподнева одиграли тренинг утакмицу, која се састојала од два полувремена по 30 минута, док је противник била екипа Пафоса до 20 година, а у црвено-белом дресу смо гледали младе и талентоване играче, који су славили резултатом 4:0, погоцима двоструког стрелца, Стефана Митровића, Андрије Максимовића и Николе Митуљикића.

МОРАЋЕ НА СУД: Шпански фудбалер оптужен да је сексуално злостављао маскоту папагајаUgo Maljo

НИЈЕ БИО СРЕЋАН У ЗВЕЗДИ: Бивши играч црвено-белих потписао за Сампдорију!Igrači FK Crvena zvezda

НИЈЕ БИО СРЕЋАН У ЗВЕЗДИ: Бивши играч црвено-белих потписао за Сампдорију!

СПЕКТАКЛ ПРОПАО: Ништа од дуела Месија и Роналда Lionel Mesi, Kristijano Ronaldo

СПЕКТАКЛ ПРОПАО: Ништа од дуела Месија и Роналда

Данашњи тренинг меч је послужио као прилика да се тренер Црвене звезде Владан Милојевић, увери у таленат и квалитет младих фудбалера, који су имали праксу кроз интересантан тренинг и за њих значајну утакмицу. Од самог старта су очекивано нападали црвено-бели, па је иницијатива уродила плодом већ у четвртом минуту када је Стефан Митровић постигао гол, који је био прецизан и у 20. минуту када је удвостручио Звезде. Низале су се шансе црвено-белих, пре свега Јована Митиљукића и Владимира Лучића, док се на другој страни са неколико интервенција истакао чувар мреже Вук Драшкић.

Једанаест минута у другом полувремену било је довољно Црвеној звезди да постигне трећи погодак на мечу, када је један од најмлађих - Андрија Максимовић затресао мрежу ривала, док су сви играчи, који су са трибина пратили утакмицу, громогласним аплаузом испратили леп погодак једног од најталентованијих фудбалера Звезде. Низале су се шансе изабраника Владана Милојевића, али се резултат није мењао до последњег минута, с обзиром да је тик пред судијски звиждук, погодак за коначних 4:0 постигао Никола Митуљикић.