ТРИ БОДА У ИВАЊИЦИ: ТСЦ се брзо опоравио од Браге!

20.08.2023. 22:10
FK TSC
ФК ТСЦ / Извор: МН Press

Пао Јавор...

После тешке елиминације од Браге у квалификацијама за Лигу шампиона, ТСЦ се вратио на прави начин - победом. Клуб из Бачке Тополе славио је против Јавора у Ивањици резултатом 3:0, а питање победника решено је практично после првих 45 минута.

СУПЕРЛИГА СРБИЈА: Нула Радника и Новог Пазара!

ОВАКО НЕ ИГРА ЧОВЕК КОЈИ ОДЛАЗИ ИЗ КЛУБА: Гол и асистенција Влаховића за 20 минута на старту Серије А (ВИДЕО)

СПРЕМИЛИ МИЛИОНЕ: Ајакс купује хрватског бисера!

Гости из Бачке повели су већ у 20. минуту када је Петар Станић пенал реализовао у погодак, да би у 37. Саша Јовановић после додавања Ракоњца удвостручио предност своје екипе.

Коначан резултат поставио је Милош Пантовић, новајлија из Вождовца постигао је свој први гол за ТСЦ у такмичарским мечевима такође са пенала у 45. минуту меча.

ТСЦ из Бачке Тополе заузима другу позицију у Супер лиги Србије са 10 бодова, док је Јавор 10. са пет бодова.

Много неизвесније било је у Крушевцу где је Младост савладала Напредак минималним резултатом и то голом у 90. минуту сусрета.

Домаћин је имао теренску иницијативу и био конкретнији, али пресудио је ударац Александра Варјачића који је, уз мало среће, затресао мрежу Савића.

Младост је овом победом освојила седми бод и налази се на шестој позицији, док је Напредак 14. са само једним освојеним бодом.