ТРИЈУМФ ПАРТИЗАНА НАД РАДНИКОМ: Леонардо наставио магију (ФОТО)

25.03.2017. 16:33
Leonardo da Silva Souza
Леонардо да Силва Соуза / Извор: МН Press

Црно-бели славили у пријатељском мечу над гостима из Бијељине.

Партизан је у пријатељском мечу у Хумској угостио Радник из Бијељине и забележио победу 2:0. Утакмица, која је била затворена за јавност била је права контролна и добро је послужила тренеру Марку Николићу да тестира играче. Први гол су црно-бели постигли у 35. минуту, Леонардо је са 25 метара упутио по средини високу лопту у казнени простор, по средини, коју је спретно прихватио Тавамба и са седам метара је проследио у гол (1:0).

ЛАЛАТОВИЋ О ОРЛИЋИМА: Имамо моћан тим

СТРАШНО: Познати фудбалер се БОРИ за живот (ВИДЕО)

Leandre Tavamba
Леандре Тавамба / Извор: МН Press

Домаћи су други пут затресли мрежу гостију у 58. минуту, када су искористили конфузну игру играча Радника на својој половини терена. Лопте се докопао Леонардо и рутински лобовао голмана Лучића - 2:0.

Имали су прилику Београђани да у 68. минуту поведу и 3:0, када је у казненом простору Радника са леђа повучен Тавамба. Међутим, Евертон није искористио пенал, шутирао је по средини гола, право у голмана Лучића.

РУСКИ АМБАСАДОР: Црвена звезда је симбол Кремља и Русије (ВИДЕО)

И Мунир је имао је изванредну прилику, на пет метара од гола неометан је шутирао главом, али је голман Радника Лучић имао одличну интервенцију.

Екипа Радника имала је најбољу гол шансу у 71. минуту, али је из близине погодио само стативу.

ПАРТИЗАН – РАДНИК 2:0 (1:0)

СТАДИОН: Партизана.

ГЛЕДАЛАЦА: Меч затворен за јавност.

СУДИЈА: Дејан Сантрач (Павлиш).

ПОМОЋНИЦИ: Бојан Станојевић (Београд) и Горан Станојевић (Београд).

ЖУТИ КАРТОНИ: Бајић (Радник).

СТРЕЛЦИ: 1:0 Леандре Гаел Тавамба у 35, 2:0 Леонардо Соуза 58. минуту.

ПАРТИЗАН: Кљајић (од 60. Стевановић), Вулићевић (од 60. Радин), Остојић, Ћирковић, Милетић (од 46. Мунир), Евертон, Јевтовић (од 71. Марјановић), Леонардо (од 71. Илић), Ђуричковић, Тавамба (од 74. Петров), Влаховић (од 60. Ђилас). Тренер: Марко Николић.

РАДНИК (Би): Лучић, Зељковић, Крсмановић, Косорић, Бајић, Бешировић, Стојановић, Ђурић, Окић, Васић, Обрадовић. Тренер: Небојша Милошевић.