ТРИЛЕР НА МОЛИНОУ: Тотенхем водио до 91. минута и остао празних шака

11.11.2023. 16:25
FK Vulverhempton
ФК Вулверхемптон / Извор: Профимедиа

Велики преокрет Вулвса,

Фудбалер Вулверхемптона савладали су после великог преокрета и драме Тотенхем у уводном мечу 12. кола Премијер лиге. Вукови су до победе дошли након невероватног преокрета у надокнади времена, головима Сарабије и Лемине

Голман намерно пустио лопту у гол, навијачи беснели, а када су видели разлог уследио је АПЛАУЗ (ВИДЕО)g

ПРЕКИД У ЗЕМУНУ: Сукоб навијача и полиције, нападнут голман РадаFK Zemun

ПРЕКИД У ЗЕМУНУ: Сукоб навијача и полиције, нападнут голман Рада

ДРУГИ ПИШУ: Време је? Павков се враћа на МаракануMilan Pavkov

ДРУГИ ПИШУ: Време је? Павков се враћа на Маракану

Менаџер  Тотенхема Анге Постекоглу имао је великих кадровских проблема, пошто није мога да рачуна на суспедоване Кристијана Ромера и Дестини Удогиа, као и повређене Ван де Вена, Ришарлисона и Џејмса Медисона.

Ипак, утакмица на Молиноу  није могао боље да почне за Певце, пошто је већ у трећем минуту после акције по десној страни, Бренан Џонсон погодио за 0:1. Кулушевски је одлично проиграо Педра Пора који је послао оштар пас у петерац, а тамо је дочекао Џонсон и постигао гол.

Тотенхем је сачувао мрежу до краја полувремена, сачувао је и до истека регуларног дела, али није издржао ураганске налете Вулфса у надокнади.

Јунак екипе Герија О'Нила био је резервиста Пабло Сарабија који је ушао у игру у 87. минуту, а потом постигао гол и асистирао за победу.

Стрелац гола који је бацио "Молино" у делиријум у 97. минуту  био је Марио Лемина, за потпуни преокрет и слом "Певаца.