ТРКА СЕ НАСТАВЉА: Ивић ПРЕСКОЧИО Вељка! Стршљени УБЕДЉИВИЈИ неко икада!

28.11.2020. 18:08
Veljko Paunović, Vladimir Ivić
Вељко Пауновић, Владимир Ивић / Извор: Профимедиа

Српски менаџер ради сјајан посао.

Фудбалери Вотфорда настављају са сјајним партијама у новој сезони. Чета Владимира Ивића је најбољом игром од старта Чемпионшипа декласирала Престон са 4:1, у најубедљивијем издању до сада.

ПАРТИЗАН ГОСТУЈЕ У СЕНТИ: Станојевић открио да ли ће играти Бајбек

ДРАМА У СУПЕРЛИГАШУ: Играчи избачени из станова, хоће да спавају на стадиону

ПО КРАТКОМ ПОСТУПКУ: Ево шта се ДЕСИЛО са радницима који су се сликали поред Марадониног сандука!

Ниједног тренутка није се постављало питање победника. Стршљенови су повели већ у 9. минуту голом Квина, док је почетком другог полувремена Кини из пенала (52.) удвостручио предност Вотфорда.

Наду престону вратио је Баркузен три минута касније, али је већ у 58. Шалоба поново донео Ивићевом тиму два гола вишка - 3:1. Тачку на тријумф Вотфорда ставио је Жоао Педро, Бразилац је у 74. минуту био прецизан, поставивши коначан резултат.

Овом победом, Стршљенови су се вратили на трећу позицију, прескочивши Рединг. Наиме, изабраници Владимира Ивића имају исти број бодова као тим Вељка Пауновића.

Оба клуба сакупила су по 26 поена, али је екипа са "Викариџа" у предности због боље гол разлике.

Погледајте како изгледа најпопуларнија UFC ринг девојка Аријани Селест.