ТСЦ ИМА ЗА ЧИМ ДА ЖАЛИ: Подела бодова ТСЦ-а и Новог Пазара!

29.10.2023. 21:31
FK TSC
ФК ТСЦ / Извор: МН Press

Узбудљив меч...

Фудбалери ТСЦ-а и Новог Пазара одиграли су узбудљив меч у 10. колу Суперлиге Србије. Гости су до седам минута пре краја имали предност, али је ТСЦ голом Уроша Милованвића стигао до 1:1 (0:0).

БЛИЦКРИГ ПА САЛДАЊА СА БЕЛЕ ТАЧКЕ: Партизан за ДВА МИНУТА срушио Вождовац за наставак савршеног низа!FK Partizan

Сви су чекали да чују шта ће рећи Дуљај - он се појавио пред камером и ОВО изговориоDuljaj

НАСИЉЕ И У ФРАНЦУСКОЈ: Легендарни Гросо погођен каменом у главу, ужасне сцене (ФОТО)Fabio Groso

Било је то вече за двојицу Уроша, Миловановића са једне и Лазића са друге стране, они су били стрелци на овом сусрету.

На крају када се све сабере, гости ће бити задовољнији, јер је ТСЦ у финишу имао и пенал који није искористио.

Гости су повели преко Уроша Лазића у 55. минуту.

Чинило се да ће успети да сачувају предност, али је ТСЦ напао и у 83. минуту стигао до 1:1 преко Миловановића.

Само пар минута касније, досуђен је пенал за ТСЦ, одговорност је преузео Милош Вулић, али је голман Никола Мирковић одбранио његов ударац.

Минут пре краја ТСЦ је погодио и пречку и остало је 1:1.