ТУРНИР ПРИЈАТЕЉСТВА: Партизан ОСТАО без полуфинала (ФОТО)

08.06.2017. 18:03
Turnir prijateljstva
Турнир пријатељства / Извор: Фото: turnirprijateljstva.com

Турнир се одржава у Станишићима.

Млади фудбалери Партизана нису успели да се пласирају у полуфинале ''Turninra пријатељства'' који се одржава у Станишићима, пошто је у директном окршају у групи Д за пласман у наставак такмичења поражен од Ријеке са 4:1. Тако се Ријека придружила Црвеној звезди, ОФК Београду и Осијеку који су раније обезбеили полуфинале.

ПАРТИЗАН ВРАЋА СВОЈУ ДЕЦУ: На ЧУДАН начин НАПУСТИО је Хумску, али га шампион ПОНОВО жели (ФОТО)

ИЛИЕВ СПРЕМИО ПРВУ БОМБУ: Долази из Бразила, БРЗ је као метак, ДРИБЛИНГ му је најјаче ОРУЖЈЕ (ВИДЕО)

У директном окршају за полуфинале, Ријека је била бољи ривал од Партизана и са три бода више од црно-белих, али и подгоричке Будућности обезбедила прво место. Ријека је повела голом Лозића у 10. минуту из пенала, да би предност дуплирала на почетку другог полувремена, такође са беле тачке. Стрелац је био Балтић. Све дилеме је решио Листарпоготком у 39. минуту за 3:0. Партизан је ублажио пораз голом Јовковића у 43. минуту, али је Ријека два минута касније дала још један. И опет са пенала! Бишкуповић је поставио коначних 4:1.

ЈЕДНА ФОТКА, БРОЈНИ КОМЕНТАРИ: Лео се ЈАВИО из Сао Паола, ГРОБАРИ одмах РЕАГОВАЛИ (ФОТО)

Ријака ће у полуфиналу играти са земљацима из Осијека који су после велике драме у групи освојили прво место захваљујући бољем међусобном скору од Сарајева. У другом полуфиналу се састају Црвена звезда и ОФК Београд који су у групној фази такмичења имали максималан учинак.