УБЕДЉИВИ АЛ-ХИЛАЛ: Хет-трик СМС-а и један гол Митровића

21.12.2023. 21:39
Aleksandar Mitrović, Sergej Milinković-Savić
Александар Митровић, Сергеј Милинковић-Савић / Извор: МН Press

Савладана Абха са 7:0.

Ал Хилал наставио је са добрим играма, као и српски играчи у том тиму. Српски фудбалер Сергеј Милинковић-Савић постигао је три гола, а Александар Митровић један у победи Ал Хилала код куће против Абхе резултатом 7:0 у мечу 18. кола најјаче лиге Саудијске Арабије.

И ПСЖ одјавио европску СуперлигуKilijan Mbape

И ПСЖ одјавио европску Суперлигу

ЈАМАЈЧАНИН ДВОСТРУКИ СТРЕЛАЦ: Флемингс срушио Војводину на кровуFK Voždovac

ЈАМАЈЧАНИН ДВОСТРУКИ СТРЕЛАЦ: Флемингс срушио Војводину на крову

МИСТЕРИОЗНА ИЗЈАВА NATHA: "Барак ће вам испричати, сазнаћете..."Bibars Natho

МИСТЕРИОЗНА ИЗЈАВА NATHA: "Барак ће вам испричати, сазнаћете..."

Милинковић-Савић је у 18. минуту довео Ал Хилал у вођство, а предност је дуплирао Митровић из пенала у 25. минуту. На 3:0 повисио је Салем Ал-Давсари у 72. минуту. Други гол на мечу Милинковић-Савић је дао у 79. минуту. Мохамед Кано је у 83. повисио на 5:0, а на 6:0 дело Рубен Невес у 86. минуту. Милинковић-Савић је до хет-трика стигао голом у 90 5. минуту.

Ал Хилал је убедљиво први на табели са 50 бодова у шампионату, чак 13 више, али и уз две утакмице више од другопласираног Ал Насра.