УЕФА НЕ ПРАШТА: Хрватима прети ДРАКОНСКА КАЗНА! (ВИДЕО)

Србија Данас/Спортски журнал
Hajduk
Хајдук / Извор: Реутерс

Европска фудбалска унија креће у истрагу!

Евертон је на свом терену победио Хајдук са 2:0, у првој утакмици плеј-офа за Лигу Европа, а инциденти су почели у 33. минуту када су гостујући навијачи покушали да уђу у терен, уз убацивање тврдих предмета на траву.
Европска фудбалска унија (Уефа) истражиће инциденте на утакмици Лиге Европа између Евертона и сплитског Хајдука у Ливерпулу, пренели су британски медији.

НЕМА ПУНО ВРЕМЕНА: Ево на који начин Гробари могу до карата за меч у Мађарској!

ПРОМЕНА: Партизан НЕЋЕ играти против Напретка у недељу (ФОТО)

Полиција и редари су успели да спрече навијаче из Хрватске да улете у терен, а словачки судија Иван Крузлијак је за време нереда повукао екипе у свлачионицу, док је утакмица прекинута на неколико минута.

Hajduk

Фудбалери сплитског тима су отишли код навијача и смирили их, а после пет минута утакмица је настављена. Ливерпулска полиција саопштила је да је једна особа била притворена због уласка на терен.

Тренер Евертона Роналд Куман рекао је да је разочаран због нереда навијача.

UEFA
УЕФА / Извор: Профимедиа

-Волим када је утакмица поштена, да можемо да играмо фудбал, а морали смо да прекинемо меч. Не знам шта се догодило, то је било у углу трибине - навео је Куман.

Реванш утакмица игра се наредног четвртка у Сплиту, а победник двомеча пласираће се у групну фазу Лиге Европа.