УЕФА СУМЊА У РЕГУЛАРНОСТ МЕЧА У ЦРНОЈ ГОРИ: Навијачи напустили стадион у 20. минуту

12.06.2020. 20:36
Танјуг
Sumnja u nameštanje meča
Сумња у намештање меча / Извор: МН Press

Покренута истрага.

Европска фудбалска унија (Уефа) обавестила је Фудбалски савез Црне Горе да је утакмица 26. кола Прве Црногорске лиге између Петровца и Искре предмет извештаја релевантних органа Уефе због сумње у регуларност.

Утакмица је одиграна у недељу, домаћин је славио са 4:1, а група навијача из Даниловграда напустила је стадион после 20 минута.

Предмет извештаја органа УЕФА су и две утакмице Друге лиге Црне Горе - дуел 21. кола Дрезга - Бокељ и меч 23. кола Јединство - Ибар.

- Комплетна документација добијена од УЕФА прослеђена је на разматрање надлежним државним органима, Управи полиције Црне Горе и Врховном државном тужилаштву - саопштено је из ФСЦГ.

Погледајте како изгледа руска фудбалерка Ксенија Коваленко.

СТОЈКОВИЋЕВ ПОТЕЗ ДИГАО ЈЕ БУРУ: Судијски експерт ОТКРИО да ли је голман Партизана заслужио ЦРВЕНИ картон

НОВАК И ЈЕЛЕНА ОДУШЕВИЛИ СРБИЈУ: Поклон Клиници за инфективне и тропске болести од 300.000 евра

ЕКСКЛУЗИВНО - ГРМИ: Ево ШТА се десило и ЗАШТО су ЗАРАЋЕНЕ фракције ПОНОВО на ИСТОЈ трибини на дербију!

ДЕКИ ДИРЕКТНО АПОСТРОФИРАО КРИВЦА ЗА ПОРАЗ: Јак ШАМАР за њега! Савино ИЗНЕНАЂЕЊЕ? А судије...

ВЕРИЛА СЕ БИВША ЛУКЕ ЈОВИЋА С КОЈОМ ИМА ДЕТЕ Прстен од СИНА шампиона Европе! А он са Софијом ЧЕКА дете