ЗВЕЗДА ГА СЕ ЛАКО ОДРЕКЛА: Србин убија голмане у Шпанији! Два по два гола, а још више плене БРИЉАНТНИ ПРОДОРИ (ВИДЕО)

04.01.2023. 12:13
Uorš
Уорш / Извор: Фото: Youtube printscreen/ Реал Федерациóн Еспаñола Фúтбол

Мајстор.

Српски фудбалер Урош Миловановић се распуцао у шпанском Купу, постигао већ четврти гол у два меча у овом такмичењу.

ПОСЛЕ ДРАГОВИЋА: Станковић жели СРПСКОГ ГОЛМАНА! Има везу да га доведе и НЕЋЕ ОДУСТАТИ

СУЗЕ САМЕ ПАДАЈУ ОД ОВОГ ПРИЗОРА: На представљању Роналдо случајно дигао главу и угледао ЊУ! Сви остали задивљени оним што је урадио (ВИДЕО)

Роналдо се ДВА ПУТА запрепашћујуће осрамотио пред ДЕСЕТИНАМА ХИЉАДА Саудијаца, а они одмах ОВАКО реаговали! Није добро почело... (ВИДЕО)

Шампион Европе се мучио, али је изборио пласман у осмину финала Купа Краља. Реал Мадрид је славио минимални тријумф на гостовању Касерењу, екипи која се такмичи у етвртом рангу шпанског фудбала – 1:0. На ногама је био градић Касерес, близу границе са Португалом, мало је недостајало да њихови фудбалски миљеници изненаде славни тим.

Карло Анћелоти је наравно промешао стартну поставу, па су за Реал наступали и украјински голман Луњин, као и неколико играча који су током сезоне имали далеко мању минутажу, међу њима и Еден Азар. Муке гостију је прекинуо Родриго, који је у 69. минуту одлично реаговао на додавање Себаљоса.

Чланови елитног ранга Виљареал и Валенсија нису се мучили у гостима. Виљареал је био убедљив против Картагене – 5:1, док је Валенсија славила против Ла Нусије – 3:0. У дуелу тимова из Ла Лиге Еспањол је тек после продужетака елиминисао Селту – 3:1. Пресудили су голови Дардера у 97. и Меламеда у 118. минуту.

Леванте је у врху табеле Сегунде, а квалитет је тим из Валенсије доказао и у Купу Краља, елиминисао је члана елитног ранга, екипу Хетафеа – 3:2. Гости су два пута водили, али је у 90 1. минуту пресудио погодак Бразилца Веслија.

Хихон се мучи у другој лиги Шпаније ове сезоне, али је обрадовао навијаче тријумфом на домаћем терену против Рајо Ваљекана – 2:0. Оба гола постигао је млади репрезентативац Србије Урош Миловановић, погађао је у 57. и 88. минуту. Недавно је овај момак два пута погодио и у prethofnoj рунди купа, против Нумансије у гостима.

Иначе, Миловановић је рођен 2000. године, почео је фудбалом да се бави у ОФК Београду, а потом је као јако млад отишао у Леванте. Вратио се у Србију где је био члан млађих категорија Црвене звезде, а након не тако импресивних сезона у Графичару и Радничком из Ниша потписао је за Радник из Сурдулице.

Uroš Milovanović
Урош Миловановић / Извор: МН Press

Чини се да се Звезда лако одрекла новог бисера српског фудбала.

Велико изненађење виђено је на афричком континенту, на делу територије који припада Шпанији, Сеута је славила минимални тријумф против Елчеа – 1:0. Пресудио је погодак Родрија из једанаестерца у 44. минуту.

Најновије вести о ФК Црвена звезда можете наћи ОВДЕ.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа Франческа Маркон, супруга Алесандра Костакурте.