УЗ ВРЛО ДИСКУТАБИЛАН ПЕНАЛ ЗА ГОСТЕ: Да ли је и Звезда оштећена у Новом Саду? (ВИДЕО)

07.03.2018. 21:06
Ofsajd Milana Rodića
Офсајд Милана Родића / Извор: Фото: Youtube Printscreen

Београдски црвено-бели савладали Новосађане са 2:1 у дербију 26. кола Суперлиге.

И 26. коло Суперлиге Србије није могло да прође без „трећег полувремена“. Црвена звезда је савладала Војводину у Новом Саду са 2:1 после врло сумњивог пенала над Радоњићем у 83. минуту утакмице (погледајте ОВДЕ).

ТВИТЕР ОВО НЕ ПАМТИ! Прштало на све стране после ПЕНАЛА за Звезду, ОПШТИ РАТ Гробара и Делија! (ФОТО)

ВЕЛИКИ ПРЕОКРЕТ?! Ђукић преузима шпански клуб (ФОТО)

После дербија на „Карађорђу“ тренер Новосађана Илија Столица је био револтиран досуђеним једанаестерцем судије Јована Шегрта (прочитајте ОВДЕ), а на друштвеним мрежама се наставио вербални рат звездаша и партизановаца.

Док навијачи Партизана тврде да се Звезди „намешта“ титула, поједини навијачи Звезде су скренули пажњу на један детаљ из првог полувремена о којем се у први мах није дискутовало.

Реч је о спорној ситуацији у 26. минуту када је Милан Борјан испуцао лопту у поље домаћина, а у линији је било неколико фудбалера два тима. Сложена ситуација за помоћног судију који је дизањем заставице зауставио врло озбиљну акцију Милана Родића...

Погледајте видео клип на 24:35 минута и сами процените да ли су гости оштећени при вођству од 1:0.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.