УЖАС: Фудбалер Порта лежао непомичан на трави, Пепе плакао, меч продужен 20 минута (ВИДЕО)

05.02.2021. 08:24
FK Porto
ФК Порто / Извор: Профимедиа

Кобни судар.

Фудбалери Порта одиграли су нерешено 0:0 против Беленесеша у 17. колу португалске лиге, а меч је обележила језива повреда дефанзивца тима са "Драгаа" Нануа.

ПОСЛЕ ПАРТИЗАНА И ИНОСТРАНСТВА: Званично - Марковић прешао у српског суперлигаша!

ПРЕЛАЗНИ РОК НИЈЕ ЗАВРШЕН ЗА ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУ: Још један потпис на Маракани (ФОТО)

СРАМОТАН ПОТЕЗ: Зарадио огромне паре због Муриња, а онда га ЈАВНО ИСМЕЈАО! Порука обишла свет

Наиме, игач из Гвинеје Бисау се сударио са противничким голманом, добио је жесток ударац и остао је да лежи на трави непомичан.

Играчи оба тима су у неверици стајали око њега. Ситуација није била нимало пријатна, а све се десило у финишу утакмице, тачније у 86. минуту.

На први поглед ствари нису деловале ни мало наивно, посебно што је без свести унет у кола хитне помоћи.  Колико је све било страшно говори и то да је Пепе био у сузама

Због свега што се догодило судија је продужио меч за чак 20 минута, па је тек у 110. минуту сусрет завршен. Марко Грујић је меч одгоедао са клупе.