ПЕТАРДА У ХУМСКОЈ: Демонстрација силе Фејнорда, црно-бели два пута прокоцкали предност (ВИДЕО)

10.03.2022. 17:48
p
п / Извор: Србија Данас / Саша Џамбић

Реванш за седам дана.

Фудбалери Партизана поражени су на свом терену са 2:5 од холандског Фејнорда у првој утакмици осмине финала Лиге конференција.

(САСТАВИ) ДЕСНА СТРАНА ГАРАНТУЈЕ ОФАНЗИВУ: Станојевић одабрао тим, ту је и голобради предатор у шпицу

БИВШИ ПАРТИЗАНОВ КАПИТЕН ИМА ВЕЛИКИ ПЛАН: Некадашњи фудбалер жели да купи Фејнорд (ФОТО)

ВЕЧИТИ У ЕВРОПСКОЈ АКЦИЈИ: Ево где можете да гледате преносе мечева Звезде и Партизана

Од самог старта гости су кренули агресивно, стваравши низ прилика још од првог минута. Иако се Фејнорд питао за све готово током читавог сусрета, Партизан је чак два пута водио.

Најпре је Natho донео предност у 13. минуту, а током ударца којим је постигао гол се и повредио, те је одмах након тога морао да напусти игру.

Седам минута касније, превише простора остављено је играчима из Ротердама у казненом Партизана, што је Торнстра преточио у изједначење.

До краја полувремена, тотална доминација Фејнорда, али без промене резултата. А у наставку...

Већ после 30 секунди Јовић волејом доноси нову предност црно-белима, а шест минута касније Десерс после кикса одбране Партизана поравнава на 2:2.

Уследила је застражујућа навала гостију. Преокрет је донео Гертрауда прецизним ударцем, а недуго затим Синистера је најлепшим голом на мечу повисио на 4:2.

Коначан резултат постигао је Торнстра у 77. минуту.

Реванш меч на програму је за седам дана у Ротердаму од 21 час.

Сусрет сте мгли пратити уживо на СрбијаДанас.

Крај меча: Партизан - Фејнорд 2:5
83. минут
Мирних пет минута на стадиону у Хумској. Делује као да су се играчи оба тима помирили са резлтатом на семафору, а он је 5:2 за Фејнорд.
77. минут
Петарда у мрежи Партизана. Поново прелако стижу до гола, стрелац је био Торнстра, коме је ово други гол на мечу.
75. минут
Трострука промена у Партизану. Напоље ће Марковић, Јојић и Живковић, у игри су Холендер, Баждар и Лутовац.
71. минут
Мајсторија Синистере за 4:2. Примио је лопту грудима на 20 метара и из волеја распалио. Прелеп погодак.
69. минут
Нова добра шанса за Фејнорд. Синистера је шутирао, а лопту су сви испратили само погледом. Завршила је поред гола.
66. минут
Распалио је Живковић левом са скоро 30 метара, на крају корнер за црно-беле.
64. минут
Нови гол за Фејнорд, који сада води са 3:2. Синистера је маестрално прошао по левој страни, упутио центаршут. Лопта је неодлучно стигла до Гертрауде који је прецизно матирао Поповића.
57. минут
Мења Станојевић. Из игре излази Квинци Мениг, на терену је Марко Јевтовић, неопходно је појачати игру у дефанзиви.

šš
шш / Извор: Србија Данас / Саша Џамбић

54. минут
Прелако шансе стварају гости. Без икакве потешкоће долазе до казненог простора црно-белих и намештају се на ударце.
51. минут
Изједначење. Ни овај пут црно-бели нису дуго успели да задрже вођство. Стрелац је Десерс, ударцем из волеја, после лоше реакције одбране Партизана, а онда и нешто слабије интервенције голмана Поповића.
46. минут
GOOOOOOLLLL!!! После свега 30 секунди у наставку, Партизан поново води. Стрелац је Немања Јовић који је распалио по одбијеној лопти и послао у мрежу Холанђана.

46. минут
Почело је друго полувреме
Крај првог полувремена: Партизан - Фејнорд 1:1
39. минут
Стигли су играчи Фејнорда до новог гола, али срећом по Партизан, он је поништен због офсајда. У Лиги конференција, подсећамо нема ВАР-а.
38. минут
Велика прилика за госте. Синистера је прошао по левој страни, ушао у казнени, направио добар дриблинг, али одлично је реаговао Саничанин. Запратио је исти играч после корнера, али без већих опасности по гол Поповића.
35. минут
Нешто мирнији период игре, после веома узбудљивих првих 25 минута. Фејнорд контролише игру.
27. минут
Наставља екипа из Ротердама са притиском. Превише простора кроз средину имају гости, стварају бројне прилике, за сада само једна од њих је уродила плодом.
21. минут
Стопостотна шанса за Вујачића. Засметао је Јовићу, али је дефанзивац црно-белих био у налету и шутирао са метра удаљености од гола, али га је пребацио.

20. минут
Изједначење. Торнстра поравнава на 1:1. Превише простора су добили гости у шеснаестерцу Партизана, доста пасева на малом простору, крунисаних голом у мрежи Поповића
17. минут
Морао је Natho напоље. Уместо њега је ушао Немања Јовић. Остаје Партизан без стрелца јединог гола на мечу.
15. минут
Кошкање на самом терену. Бесни су фудбалери Партизана јер гости нису избацили лопту упркос томе што је један играч остао да лежи на терену. Менинг је добио жути картон због прекршаја.

p

13. минут
ГОООООЛ! Бибрас Natho доноси предност Партизану. Одмах се Израелац пожалио на повреду и затражио измену.

12. минут
Нипошто изабраници Александра Станојевића не успевају да преузму контролу над мечом. Лопта је константно на половини црно-белих, у поседу гостију.
7. минут
Још једна шанса за Холанђане. Незгодно убачена лопта у шеснаестерац, имао је среће домаћин, без промене резултата

p

6. минут
Нова прилика за екипу Фејнорда. Доста простора по десној страни имао је тим из Холандије, а добар ударац упутио је Нелсон, међутим на висини задатка био је чувар мреже Партизана
5. минут
Ушуњали су се гости у казнени Партизана. Деловало је као опасна шанса, али на крају нису успели да упуте ударац га голу Поповића.