ВАЊА САЧУВАО МРЕЖУ: Торино срушио Удинезе!

05.02.2023. 17:52
Vanja Milinković Savić
Вања Милинковић Савић / Извор: Профимедиа

Маестрална партија српског голмана...

Фудбалери Торина савладали су Удинезе резултатом 1:0 у мечу 21. кола италијанске Серије А.

НАВИЈАЧИ ЗВЕЗДЕ ИЗАЗВАЛИ ХАОС У РИМУ: Велика ТУЧА пред стадионом - СЕВАЛЕ ПАЛИЦЕ И ПЕНДРЕЦИ (ФОТО)

ЖАО МИ ЈЕ ИГРАЧА: Петрић бесан после меча помињао и главе које су "ПУКЛЕ"

ДИЈАБАТЕ - КОНАЧНО: Партизан повео у Крушевцу, погледајте првенац Фусенија у српском фудбалу (ВИДЕО)

Након што је Предраг Рајковић бриљирао у победи његове Мајкорке над Реал Мадрида и сачувао своју мрежу исто је учинио и његов репрезентативни колега Вања Милинковић-Савић који је зауставио све покушаје гостију из Удина.

У првих 40 минута није се могло видети готово ништа, тек је минут касније офанзивац Торина Карамо упутио први озбиљан ударац на овом мечу, али је голман гостију Силвестри сјајно одреаговао и сачувао свој гол.

Овај покушај био је само наговештај онога што ће Јан Карамо учинити у четвртом минуту другог дела. Тада је нападач из Обале Слоноваче искористио центаршут Ола Аине и погодио за вођство, испоставиће се и тријумф Торина.

Покушавали су гости у наставку другог дела да стигну до бода, упутили неколико ударац ка голу Вање Милинковића-Савића, али је српски голман лако изашао на крај са свим ударцима Удинезеових фудбалера и сачувао победу свом тиму.

Двојица српских репрезентативаца Немања Радоњић и Иван Илић данас нису били у тиму Торина због проблема са повредама, док је потенцијални репрезентативац наше земље Лазар Самарџић одиграо 72 минута у црно-белом дресу Удинезеа.