ВАР СПАСАО МАЖИЋА: Невероватан ПРЕВИД српског судије у Кини (ФОТО)

01.03.2019. 19:14
Milorad Mažić
Милорад Мажић / Извор: Профимедиа

Утакмица је већ била решена.

Данас је почело првенство у Кини, а своју авантуру у тој земљи започео је Милорад Мажић. Прослављени судија недавно је ангажован у Кини, а очито је како ће му ипак требати још неко време да се потпуно прилагоди. Великог блама га је спасао ВАР.

Он је данас судио велики дерби између Шангаји Šenghua и Шангај СИПГ-а, у којем су гости остварили велику победу, резултатом 0:4. Била је то доминација од прве до последње минуте, права демострација моћи.

Мажић, који је судио финале Лиге шампиона између Реал Мадрида и Ливерула прошле године, имао је тежак задатак.

ОГЛАСИО СЕ ПРЕД ЕЛ КЛАСИКО: Нејмар последњом изјавом ОТКРИО где жели да НАСТАВИ каријеру (ФОТО)

ПОЛИЦИЈА УДАРИЛА НА ТОРЦИДУ: Хапшење због СКАНДАЛОЗНОГ транспарента

Прво је поништио гол Гао Дија, који је попут Марадоне покушао руком да превари и голмана и судију, али му то није успелу. Грешка је наступила у 73. минуту када је Милорад Мажић показао црвени картон Сун Шилину, јер је мислио да је он ударио свог противника. Ипак, након употребе ВАР-а, Мажић је променио своју одлуку те пут у свлачионицу показао Баи Ђианђуну.

Погледајте како изгледа америчка одбојкашица Келси Робинсон.