ГОЛЕАДА У ВЕЧИТОМ ДЕРБИЈУ: Пукла је петарда (ВИДЕО)

Црвена звезда Партизан / Извор: Србија Данас

Узбудљив меч.

Кадети Црвене звезде савладали су убедљиво Партизан у дербију резултатом 5:2.

MOZZART ДАЈЕ НАЈВЕЋЕ КВОТЕ НА СВЕТУ: БиХ 2,00, Шведска 1,43, Шкотска 2,00, Мађарска 2,45!

НАПАДАЛИ СУ СТАНКОВИЋА ЗБОГ МЕНЕ: Бивши играч Звезде НЕЋЕ да прича о НЕКИМ ситницама!

ЛОШЕ ВЕСТИ ЗА ПАРТИЗАН: Повредио се кључни играч

ЗВЕЗДИНИ ГРАФИТИ НА АУКЦИЈИ: Сва прикупљена средства биће донирана Дечијој клиници у Тиршовој (ВИДЕО)

Двоструки стрелац је био Јован Шљивић, а осим њега у стрелце су се уписали Стефан Миладиновић, Алексеј Вукичевић и Вељко Димитријевић.

У првом полувремену је виђено чак три гола. Домаћи тим је у периоду од само три минута стекао капиталну предност. Оба пута је стрелац био Шљивић, у 11. и 13. минуту. Гости из Хумске су смањили у 18. минуту преко Мирчетића.

Друго полувреме поново сјајно отвара Звезда, Миладиновић је погодио у 47. минуту. Вукичевић је у 59. минуту са беле тачке решио питање победника на овом мечу.

Партизан је успео да смањи поново преко Мирчетића на 4:2. Али је коначних 5:2 поставио Димитријевић у 85. минуту.

Босна у четири кола квалификација за СП нема победу, али је ситуација у Групи Д (само се Француска одвојила) таква да је и даље у игри за бараж. Данас (15.00) БИХ гостује Казахстану и то је можда добра прилика за три бода. Квота на двојку је 1,90. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Казахстан - БИХ.

Погледајте како изгледа позната руска навијачица Марија Лиман.