ОДЛУКА ДИСЦИПЛИНСКЕ КОМИСИЈЕ: ФСС жестоко казнио Предрага Сикимића! (ВИДЕО)

31.08.2016. 16:40
Predrag Sikimić
Предраг Сикимић / Извор: МН Press

Утакмица у Новом Пазару прекинута је после ненамерног старта нападача црвено-белих на голмана домаћих.

Дисциплинска комисија Фудбалског савеза Србије (FSS) отворила је поступак поводом дешавања на утакмици 7. кола Суперлиге између Новог Пазара и Црвене звезде (1:4). Утакмица је прекинута на 20-ак минута после ненамерног старта Предрага Сикимића на голмана домаћих Младена Живковића, после чега су домаћи навијачи бацали столице на клупу гостију.

ПРОМЕНЕ ИЗ МИНУТА У МИНУТ: Катаи има астрономску понуду! Нећете никад погодити од кога!

Нападач црвено-белих Предраг Сикимић суспендован је на три месеца и неће бити на располагању тренеру Миодрагу Божовићу. Он је у Суперлиги ове сезоне постогао два гола, а на повратак на терен мораће да чека до децембра.

Сикимић је после меча остао у Новом Пазару да би обишао повређеног Живковића, којем је пожелео брз опоравак. Њих двојица су бивши саиграчи пошто су играли заједно у Смедереву.

ДЕФИНИТИВНО: Одлазак Катаија значио би да ће ОВАЈ фудбалер ОСТАТИ у Звезди! (ФОТО)