ВЕЛИКИ КИКС РЕАЛА: Јовић био у центру пажње (ВИДЕО)

24.08.2019. 21:14
Luka Jović
Лука Јовић / Извор: Профимедиа

Све очи су биле упрте у Србина.

Фудбалери Реал Мадрида нису успели да победе Ваљадолид на свом терену, већ је утакмица завршена резултатом 1:1. Голове су постигли Карим Бензема и Серхио Гвардиола, али први је мрежу могао да затресе Лука Јовић коме се нажалост испречио оквир гола.

ДАН Д ЗА љубитеље ФУДБАЛА, ево зашто сви жељно ишчекују СУБОТУ 24. АВГУСТ

НОВИНАР ЕСПН-А КАТЕГОРИЧАН: Србин ће БИТИ МВП (ВИДЕО)

ОНА БАШ ДИЖЕ... МОРАЛ: Била је НАЈС*КСИ цица Мундијала, али на Мундобаскету неће имати кога да бодри (ФОТО)

Лука Јовић је у игру ушао са клупе у 68. минуту, а само минут касније је био надомак првенца у дресу краљевског клуба. Наиме, српски центарфор је одлично скочио после центаршута са леве стране и циљао главом, али је погодио само оквир гола.

Реал је касније дошао до предности преко Бенземе у 82. минуту, али је велики бод за Ваљадолид донео Гвардиола шест минута касније. Поготке са стадиона "Сантијаго Бернабеу" можете погледати ОВДЕ.

Погледајте како изгледа Софија Томала, девојка Лориса Каријуса.