ВЕЛИКИ ПРЕОКРЕТ НА ЧИКА ДАЧИ! Раднички наставља мисију ка Европи

02.05.2024. 18:11
FK Radnički Kragujevac
ФК Раднички Крагујевац / Извор: МН Press

Фудбалери Радничког из Крагујевца савладали су на домаћем терену Младост из Лучана резултатом 3:2 (1:2), у мечу 33. кола Суперлиге Србије и тако задржали четврто место које води у Лигу конференција.

Гости су изненадили Крагујевчане са два брза гола. Прво је Величковић у 22. минуту донео вођство, а исти играч је пет минута касније изашао 1 на 1 са голманом, чувар мреже Радничког га је срушио и био је то пенал, који је реализовао капитен Иван Милошевић за 0:2.

Ипак, капитен Младости је у 45. минуту направио пенал на другој страни, који је у гол претворио Видосављевић.

Исти играч донео је изједначење Радничком у 60. минуту, да би Шербечић у 75. минуту после корнера са неколико метара матирао Стаменковића за славље на Чика Дачи.

Раднички сада има осам бодова више од Војводине и Чукаричког, који тек треба да одиграју своје мечеве.