ВЕЛИКО ДОСТИГНУЋЕ: Фудбалер Црвене звезде има огроман разлог за славље (ФОТО)

FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: МН Press

Свака част.

Дефанзивац ФК Црвена звезда, Милан Гајић, недавно је одиграо 100. меч у дресу клуба из Љутице Богдана.

Десни бек је јубилеј забележио на утакмици против Браге у оквиру последњег кола групне фазе Лиге Европе, када су црвено-бели обезбедили историјски пролаз у осмину финала другог по јачини континеталног такмичења, а данас му је дрес са бројем 100 уручио спортски директор Митар Мркела.

У РЕАЛУ БЕСНИ ЗБОГ ЖРЕБА: Улажу жалбу и имају специјалан захтев за УЕФА

ЗВЕЗДИ 2 ПЕНАЛА ЗА 6 МИНУТА! Радио ВАР оба пута, а Катаи НИЈЕ БИО УСПЕШАН у покушају да дуплира предност (ВИДЕО)

ВЕЛИКИ ЈУБИЛЕЈ ДЕЈАНА СТАНКОВИЋА: Мистер постао ЦЕНТУРИОН (ФОТО)

Милан Гајић је у црвено-белом дресу дебитовао 16. фебруара 2019. године, када је Звезда савладала Војводину резултатом 4:0. На том мечу је наступио на позицији левог бека.

Момак рођен 1996. године је уписао укупно шест голова и 18 асистенција за ФК Црвена звезда.

Најновије вести о ФК Црвена звезда прочитајте ОВДЕ.