ШТА ОВО БИ, МИЛОЈЕ?! Коментатор полудео, бивши играч Чукаричког ДОНЕО ЕКСПЛОЗИЈУ! Ово никад нисте чули (ВИДЕО)

07.11.2020. 16:22
Gol
Гол / Извор: Фото: streamable printscreen/MN Press

Голеада и онда експлозија.

Екипа Ал Ахлија, коју са клупе води Владан Милојевић, данас је као гост савладала Ал Аин резултатом 4:3.

СЛОМ ВЕЉКА ПАУНОВИЋА: Његов Рединг изгубио и трећи меч заредом, ПОНИЖЕЊЕ НА СВОМ ТЕРЕНУ (ВИДЕО)

ДАН КАДА СУ ГРОБАРИ БИЛИ У ДЕЛИРИЈУМУ: Нико није мога да замисли ШТА ће се десити те магичне вечери против Квинс Парка

ЗАР САД КАД ЈЕ НАЈВАЖНИЈЕ? Повредио се пред одлучујући меч Србије и Шкотске (ФОТО)

Прво полувреме било је посебно занимљиво, с обзиром да је у том делу игре постигнуто чак шест голова. Троструки стрелац за Милојевићев тим био је Ал Сома, његовим головима је Ал Ахли повео са 3:1, али су домаћи до одласка на одмор успели да изједначе на 3:3.

Samjuel Ovusu
Самјуел Овусу / Извор: МН Press

У наставку ''tvrđa'' утакмица, а на гол одлуке чекало се до 66. минута, када је некадашњи нападач Радника из Сурдулице и Чукаричког Самјуел Овусу израстао у јунака утакмице, уз бурну реакцију коментатора овог двобоја.

Дортмунд и Бајерн су изједначени на табели Бундеслиге после шест кола, али колико су Баварци доминантни најбоље показују квоте пред вечерашњи (18.30) Дер Класикер - кец је чак 4,10, икс 3,80, двојка 1,83, док је квота на GG3 1,53. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Дортмунд - Бајерн.

Митрита га је пронашао на десној страни казненог простора, Овусу је ушао малтене у мртав угао, али је успео да се снађе и лопта се од стативе одбила у мрежу за коначних 4:3 за Ал Ахли, коме је ово трећа победа у прва четири кола, а Ал Аин је још увек без иједног освојеног бода.

Овусу је, иначе, у Ал Ахли дошао крајем октобра из Ал Фејхе, у којој је провео годину дана после одласка из Чукаричког. У Милојевићевом тиму је свих 90 минута одиграо Љубомир Фејса, а Марко Марин је меч одгледао са клупе за резервне играче.