ДОН ВЛАДИМИР ИВИЋ: Убедљиво прво место после 10 мечева и гол-разлика 16:3!

30.09.2023. 20:12
Vlada
Влада / Извор: Фото: Youtube printscreen/FC Краснодар | ФК Краснодар

Још једна победа без примљеног поготка.

Фудбалери Краснодара и после десетог кола и даље су једина непоражена екипа у Премијер лиги Русије. Екипа коју са клупе предводи Владимир Ивић је славила на традиционално тешком гостовању у Казању против Рубина резултатом 2:0 и са 24 бода и после овог кола ће остати усамљена на врху табеле.

ЈОШ РАЂАЈУ МАЈКЕ ОБИЛИЋЕ: Делије ставиле фудбал у други план због Стефана, Бојана и Игора (ВИДЕО)

СИТИ ИМА РАЗЛОГА ЗА БРИГУ: Грађани доживели нови пораз, вукови им заслужено узели меру

ЕМЕРИЈЕВ ЧАС ФУДБАЛА: Вила бројала до ШЕСТ против екипе која је ХИТ ПРЕМИЈЕР ЛИГЕ

Краснодар је до седме победе у сезони дошао погоцима Кордобе у 24. и Олусегуна у 86. минуту, а у већем делу другог полувремена у Ивићевом тиму био је спрски фудбалер Михајло Бањац.

У саставу Рубина цео меч су били Никола Чумић и Лазар Ранђеловић.

Краснодар има гол разлику 16:3 после 10 кола.

Велико изненађење приредила је екипа Оренбурга која је пред својим навијачима савладала браниоца титуле Зенит са 3:1.

Сви голови виђени су у првом полувремену – гости из Санкт Петербурга су повели у 2. минуту поготком Густава Мантуана, али су Воробјев, Перес и Мансила преокренули и донели свом тиму трећи трујумф у првенству.

Зенит сад заостаје седам бодова за тимом Владе Ивића.

Локомотива је у Москви била боља од екипе Пари из Нижњи Новгорода 1:0, а човек одлуке бо је Жемалетдинов који је у 83. минуту матирао Нигматулина.