СУПЕРЛИГА: Новосадски дерби припао Војводини

01.11.2021. 20:21
FK Vojvodina
ФК Војводина / Извор: МН Press

Последња утакмица 15. кола.

Фудбалери Војводине успели су да савладају Пролетер 0:1 у оквиру 15. кола Суперлиге.

СУПЕРЛИГА: После шокирања Звезде, Раднику бод у Новом Пазару

ЗВЕЗДА СПРЕМНА ЗА ВЕЛИКИ МЕЧ: Шампион Италије стиже на мегдан црвено-белима

ЕПИЛОГ НЕМИЛИХ СЦЕНА ИЗ КРАГУЈЕВЦА: Поднете КРИВИЧНЕ пријаве

Једини стрелац на мечу је био Вукадиновић у 10. минуту. Након лепе акције, Зукић је упутио правовремени попречни пас кроз петерац, тамо се на правом месту нашао нападач који је и уз мало среће савладао голмана Петрића.

Најбољу шансу за на овом мечу номиналне домаћине је имао Томовић у 66. минуту, али је Симић бравурозном интервенцијом спречио капитулацију.

У 80. минуту Пролетер је створио нову опасну ситуацију пред голом Војводине, Евандро је шутирао након дуплог паса, али је добро реаговала одбрана „старе даме“.  У надокнади времена Војводина је имала још једну велику прилику, Кабић је шутирао са десетак метара, поново се истакао голман Петрић.

Популарне Лале су се овом победом попеле на четврто место, док је Пролетер на позицији број десет.

Погледајте како изгледа Јована Ђорђевић, супруга Филипа Ђорђевића.