СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Војводина убедљива, преокрет у Лучанима

22.10.2023. 20:25
FK Vojvodina
ФК Војводина / Извор: МН Press

Узбудљив дуел у Драгачеву.

Фудбалери Војводине победили су у Новом Саду екипу Радника 3:0, док је Раднички из Ниша победио је у Лучанима екипу Младости 2:1 у мечевима 12. кола Mozzart бет Суперлиге.

ДЕЛИЈЕ, ОБРАТИТЕ ПАЖЊУ: Звезда се огласила саопштењем пред Лајпциг

ОТКРИВЕНО: Бахар био ПРЕД ОТКАЗОМ! Једна ствар пресудила

МЕНИГ БЕЗ ДЛАКЕ НА ЈЕЗИКУ: Открио све о сукобу са Дуљајем!

Голове за Војводину постигли су Норман Кемпбел у осмом, Алекса Вукановић у 11. и Радомир Милосављевић у другом минуту надокнаде времена првог полувремена.

Клуб из Новог Сада се налази на петом месту на табели са 17 бодова, док је Радник 14. са девет. Војводина ће у наредном колу гостовати Чукаричком, док ће Радник у Сурдулици играти са Железничарем.

Узбудљиво је било у Лучанима где је Раднички из Ниша славио после преокрета.

Домаћи фудбалери су повели голом Патрика Фридеја у 35. минуту из пенала. Раднички је до тријумфа стигао головима Миљана Шкрбића у 71. и Вање Илића у 81. минуту.

Раднички је тренутно 12. на табели СЛС са 11 бодова, док је Младост осма са 15. Младост ће у наредном колу гостовати крагујевачком Радничком, док ће нишки Раднички на свом терену дочекати Спартак.

У понедељак ће бити одигран последњи меч 12. кола СЛС, а у Панчеву од 18 сати састаће се Железничар и ИМТ.