ВРЕМЕ ЈЕ ЗА ОТКАЗ: Куман ће САЊАТИ Столета, Рајо ПОНИЗИО Барселону! (ВИДЕО)

27.10.2021. 21:14
Memfis Depaj
Мемфис Депај / Извор: Реутерс

Каталонци тону све дубље.

Фудбалери Барселоне играју најгору сезону у последњих неколико сезона. Каталонски гигант доживео је нови шамар у 11. колу Ла лиге, овог пута на гостовању Рајо Ваљекану, који је у феноменалном мечу савладао тим са Камп Ноуа резултатом 1:0.

ИЗНЕНАЂЕЊИМА НЕМА КРАЈА: Трећелигаш ШОКИРАО суперлигаша, бивши освајач Купа Србије попио ПЕТАРДУ!

РЕВОЛУЦИЈА У ФУДБАЛУ: Од следеће сезоне ново правило постаје ТРАЈНО

ЗВЕЗДАШИ ОПЛАКУЈУ СУРДУЛИЧКИ ШАМАР Јасни су - титула је ИЗГУБЉЕНА: "Да играмо целу ноћ, не бисмо погодили"

Једини гол на мечу постигао је Радамел Фалкао у 30. минуту. Све је претходило изгубљеној лопти Серхија Бускетса, који је погрешио на средини терена, Оскар Трехо је прихватио поклон, одмах проиграо "Тигра", а овај финтом избацио Ђерара Пикеа и послао лопту у мрежу гостију.

Најбољу прилику да донесе изједначење Барселони имао је Мемфис Депај у 72. минуту, али је његов шут са беле тачке зауставио голман репрезентације Северне Македоније Столе Димитриевски.

Овај пораз Барселоне и дефинитивно значи скорији одлазак Роналда Кумана са клупе Каталонаца, који ће сигурно сањати голмана Рајо Ваљекана. Излаз из дубоке кризе се не назире, а холандски стручњак се већ увелико замерио навијачима очајним резултатима откако је стигао на Ноу Камп.

У истом термину, Мајорка и Севиља су одиграли меч без победника, који је завршен 1:1.

Мајорка је повела у 22. минуту преко Антонија Санчеза, али је бод гостима донео Ерик Ламела који је у 73. минуту утакмице "скинуо паучину" из рашљи гола домаћина.

Погледајте како изгледа Ливијана Рафаела, изабраница Филипа Фалка.