ВРХУНСКА ПРЕДСТАВА У ЗЕМУНЕЛУ: Кадетски Вечити дерби донео много узбуђења (ВИДЕО+ФОТО)

17.03.2019. 12:40
Grbovi večitih
Грбови вечитих / Извор: СД/илустрација

Наставља се борба за титулу.

На теренима СЦ Телеоптик одигран је кадетски Вечити дерби који је завршен без победника, резултатом 1:1.

ПОЗНАТИ СВИ ДЕТАЉИ: Ево који су термини и сатница ПОЛУФИНАЛА плеј-офа АБА лиге (ФОТО)

МИТРОВИЋ ОДЛАЗИ ИЗ ФУЛАМА: Још један ЛОНДОНСКИ клуб ЗАИНТЕРЕСОВАН за репрезентативца Србије (ФОТО)

Црно-бели су боље отворили меч и повели су голом Јовића већ у шестом минуту прецизним ударцем са ивице казненог простора, што је био једини погодак у првом полувремену. Ипак, бод гостима је донео Лучић који се најбоље снашао после неколико одбитака у шеснаестерцу Партизана у 85. минуту меча.